Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az büntethető vagy van a...

Az büntethető vagy van a navnak gondja azzal, ha a neten egy játék letöltős oldalamra kiírom, hogy "támogassatok 200 ft-al " (vagy hasonló)? és alá a bankszámla számomat. Remélem ezzel csak nincs gond. ( Az oldal fejlesztésére kell amúgy )

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha le van könyvelve, hogy a beérkezett pénz mire megy el, akkor semmi gond.
2015. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgymond, ilyen közösségi gyüjtést indítanék arra, hogy az oldalt jobban hírdessem és fejlesszem. Arra kéne a pénz.. Persze az oldal alapjáraton nem fizetős, hanem egy sima szokásos játék keresgélős oldal.
2015. márc. 6. 18:51
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha nem könyvelek, akkor mit csinálnak? Rámakaszkodnak, hogy én vagyok a szarember, mert az emberek maguktól "adakozóak"..Ennyi erővel ha odaadok egy 200-ast egy hajléktalannak, akkor a hajléktalan is menjen könyvelőhöz? Ekkora bszott bzi rendszert :o..
2015. márc. 6. 18:57
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha tegyük fel azért kell, hogy mit tudom én, mondjuk veszek magamnak abból új motort v valami és be is vallom az oldalon, hogy arra kérnék pénzt aki rendes..Akkor arr is könyvelő kell?
2015. márc. 6. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden bevétel adóköteles amit észrevesznek, kivéve az alapítványi pénzt.
2015. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja,amúgy az ilyet általában

1) nemveszik észre

2) nem éri el azta tételt aminél ofglalkozni kéne vele.


Persze ha sok pénzed lesz belőle, amimár feltűnő (milliós összeg), akkor más ahelyzet.

2015. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Legelőször egy helyesírási kéziszótárra kéne beruházni...
2015. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!