Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan leckéztessem meg ezt a...

Hogyan leckéztessem meg ezt a lányt? Ezért kaphatok valamit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van az osztályomban egy nagyszájú "ribizli" csaj aki mindenkivel balhézik és rendesen fél tőle a többi lány osztálytárs.

Valamiér belém kötött a minap, és azt mondta ha akarna megveretethetne a barátaival. Nem vagyok az a félős gyerek, nincs okom rá :D (3 év thai box), ezért mondtam is neki, hogy nyugodtan, hívja a barátait és "elbeszélgetek" velük.

(Ez a lány nemrég megvert egy elsős srácot... nem tom miért... ez csak mellékesen említem.)

Kapna valamit a lány? Mert elvégre felbujtó... és ugye ha megverném a barátit akkor én csak önvédelemből támadnék vissza. Ugye még ott van a korábban megvert srác is aki mehettem állna az ügyben.

18f



2015. márc. 30. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

---> cimkek:"borton" lol

Ha ilyesmikert borton jarna, akkor tele lennenek a bortonok diakokkal. :D

Ha megtamadnak azok a tisztelt baratai, akkor vedd meg magad, nem lesz abbol gond, mivel ha ok tamadnak, tudtommal jogod van megvedeni magad.

Mondjuk, h elsosoket ut meg, az eleg gaz...7 eves kisgyerekek..omg

Bocs, de hozza kell tennem, h 18 eves letetekre elegge infantilis legkor lehet az osztalyotokban, probaljatok kicsit megkomolodni...ha nem irtad vna oda a korod, azt hittem vna, h 12 eves altalanos iskolas vagy...

2015. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Egyetertek az elozovel, kabe egy 13 eves, nem tul okos kisfiu szellemi szintjen allsz.


Ugyhogy leegyszerusitem neked: ne verekedj mert bortonbe kerulsz es ribizli lesz beloled.

2015. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj, koma... ha tudnám, engem hányszor akartak már megveretni.

Mondom szívesen várok mindenkit. De nem jön soha senki :(((

2015. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a lány 19 éves a barátai 20 fölött ha jól tudom

a srác akit megvert 14 éves

am tényleg elég gyerekesen hangzik az egész :D

Akkor ha mondjuk kb. hárman megtámadnak és hagyom, hogy bekapjam az első ütést akkor aztám már szétapríthatom őket ugye?

Azt jól tudom, hogy felbujtásért akár 1 évet is kapna a lány? (persze ha 8 napon túlgyógyuló sérülést szenvednék, pl egy ujj törés :D)

2015. márc. 30. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Az onvedelem jogi oldala elegge bonyolult, a legegyszerubb ha nem kerulsz ilyen szituacioba.


Siman elofordulhat hogy elkezdenek pl. lokdosni, te ezt ugy iteled meg hogy most aztan megtamadtak, az egyiket fejberugod, az elajul, a fejet beveri a padkaba es meghal. Te meg mesz a bortonbe, onvedelem ide vagy oda.


A masik meg ha tenyleg jartal kuzdosportra akkor pontosan tudod sohasem latod elore kivel allsz szemben.

2015. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazad van #5-ös.

Az a helyzet nagyából tudom kikkel állok szembe, röviden és elég jók az esélyeim :D

2015. márc. 30. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Korbács.
2015. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megtámadnak a haverjai, akkor ők mennek esetleg a böribe (a súlyosságától függ), a lány meg jobb esetben repül az iskolából.


Hasonló nálunk is történt, de ott két srác bérelt fel egy-két cigányt, hogy verjék össze az osztálytársamat. A gyerek kórházba került, a felbujtók pedig repültek.

2015. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És annak a szerencsétlen 14 évesnek hol vannak a szülei?Ha az én gyerekemet vernék így meg,aki nem mellesleg még kiskorú,tuti nem hagynám annyiban a dolgot.És ez a lány?OMG milyen iskola ez?Nálunk gimiben már ha kb.3x rajta kaptak,hogy a suli területén cigizel repültél.Itt meg?:D
2015. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!