Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki akar segiteni? Tobbi lent

Ki akar segiteni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Bezeltem egy sraccal itt, majd atmentunk fbre es nekem nem jott be,de kuldtem neki ket kepet magamrol,majd beszeltunk meg egy percig es kesobb letiltottam, most azt mondja h kifogja rakni a kepemet vhova...csak az arcomrol,de nem orulnek neki ha barmit csinalna...
2015. ápr. 12. 10:44
 1/6 fersk ***** válasza:
56%
Ennek külön, speciális neve van: 'Tanulópénz'.
2015. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi?
2015. ápr. 12. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, finoman szólva te egy rendkívül tudatlan ember vagy.
2015. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írd meg neki fészen, hogy...

1. Nem járulsz hozzá, hogy a képeidet bárhová is kirakja, másképp fogalmazva nem adsz rá engedélyt.

2. Ha ő ennek ellenére is feltölti a képeidet valahova, azzal jogsértést követ el, aminek következményei lesznek, mert feljelented.

Bővebben itt olvashatsz, és az esetleges feljelentést is megteheted:

[link]

2015. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az utolso valaszolonak!!!
2015. ápr. 12. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Persze aztán meg fizessél meg jó pénzért egy szakembert, meg egy ügyvédet, aki bizonyítja neked, hogy tényleg ő töltötte fel.


A tanulópénzt úgy kell érteni, hogy ne add oda a képedet boldog, boldogtalannak.


Befenyítésnek talán eléggé hatásos lesz és talán nem rakja ki a fényképedet. De ha picit utánajár rájön magától is, hogy úgysem lehet bizonyítani, hogy tényleg ő tette. Ő elküldi 3-4 haverjának, aztán találd ki, hogy ki tette. Ezen kívül ha máshol is meg van osztva a fénykép, vagy másnak is küldted már el, akkor onnantól kezdve végképp nem bizonyítható, hogy ő tette.


Persze a pénz beszél, kutya ugat. Mondom, ha megfizetsz egy jó szakembert, metaadatokból talán kiszedi a gyerek ip címét stb. Jó kis milliós per... egy fényképért...


---


Anonymus

2015. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!