Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyedi azonosító jel. Meghamis...

Egyedi azonosító jel. Meghamisitasa mi. Lehet a vége?

Figyelt kérdés
Sziasztok elég fiatalok vagyunk még így nem.nagyon tudtunk.semmiről egyik barátomNak adtam kölcsön pénzt ő vett ebből egy kocsit én is ottvoltam amikor vette utólag kiderült hogy osztrák a kocsi én nem figyeltem amikor vette.de elől volt rajta német rendszam utána előlünk fel a hegyre vele.úgy vette hogy nem írtak.adásvételit az autokereskedovel rá pár nappal találkoztunk megint ott és a csomagtartóban volt a rendszam másik fele ő azt felrakta utána.ütközött vele az ütközéses úgy stb lezárult egyedül a rendszam miatt van ebből ügy. Eddig tanú lent akartak engem.kihallgatani de már gyanúsított ként és nem.érte hogy miért hiszen nekem annyi vetkem volt hogy a barátomnak.adtam pénzt meg hogy beultem a kocsiba 17/f. Így első ügynek ilyen körben mire lehet számítani?
2015. ápr. 26. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Első körben: Baszo*ttul nem értem mint hadoválsz.
2015. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első momdja, igaza van...

Másrészt most akkor osztrák, vagy német az autó?

2015. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, amúgy van neked beszélni magyar nyelvül (hozzá-bele neki-tövig)?

Próbáld meg a kérdésedet értelmezhetően feltenni, azaz:

- mondatokat nagy betűvel kezded (és nem random dobálod a szövegbe)

- céljuknak megfelelően használod az írásjeleket (pl. a pontot nem a mondat közepére dobod...)

- megpróbálsz rövid tőmondatokban írni (a többszörösen összetett mondatokat majd akkor, ha az alapok mennek)

2015. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez a Dörrögh Zultán fia lesz.
2015. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha a bíróságon is így adod elő ezt, megállapítják, hogy nem vagy beszámítható és elküldenek pszichológushoz.
2015. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Hmm... van egy olyan érzésem, hogy Kazinczy nem egészen ebben a formában képzelte el anno a nyelvújítást...
2015. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezek a kommentek :D

Köszi, fiúk, jobb kedvre derítettetek lagalább :D

2015. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
neked mindegy, milyen büntetést kapsz
2015. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!