Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aki ért a jogszabályokhoz,...

Aki ért a jogszabályokhoz, szerintetek össze lehet hozni legálisan csövesbunyókat?

Figyelt kérdés
aláíratni velük előre egy papírt hogy az ő beleegyezésükkel történik stb, ez így megoldható lenne?

2015. ápr. 27. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert aláírással is testi sértés lenne. Súlyosító körülményként vennék számításba az jogi nyilatkozatot is, ami csak kényszerítéssel születhet meg. Fizikai vagy lelki terror. Én a hosszú börtönévek után elmegyógyító intézeti beutalót is adnék az ilyent kitalálónak is, s lehetőleg életfogytig tartót.
2015. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ugyanmár :D

nyilván nem kényszerítésről lenne szó hanem kapnának pár liter bort meg egy kis kaját ha bunyóznak, a győztes nyilván többet. aki nem akar benne lenni akkor nem lesz benne, ennyi, de hidd el elég sok lenne aki már 2 liter borért simán belemenne.


a testi sértéses dologra meg, az mma-ban ájultra verik egymást, csak ők is aláírtak előre mindent (illetve egészen pontosan van küzdősport engedélyük de a lényeg ugyanaz, az ő engedélyükkel verik péppé őket).


tehát amiket írtál nem állják meg a helyüket, aki tényleg képben van attól várnék valami szakértőbb véleményt.

2015. ápr. 27. 12:17
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Beteg vagy. A kényszerítés megáll. Ha egy budai luxuslakásban élővel kötnél üzletet, ott nyilván a kihívás a motiváció.

De aki azzal vesz rá valakit egy verekedésre, hogy csillapíthatja a nyomorult embertársa az éhségét, az az aljasságnak is a legalja. Szégyen, hogy ilyen rongy emberek léteznek.

2015. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de akkor frankón minden jogszabálynak, előírásnak meg kellene felelni, mint egy profi ligában.

Vannak ilyenek, egyszer láttam ilyet cigányokkal.

2015. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3: ennél egyértelműbben nem tudom leírni hogy szó se lenne kényszerítésről :D ha nem akarja nem kell neki, pesten van elég csöves keresünk mást akkor. és állítom neked hogy a csövesek jó része még örülne is egy ilyen lehetőségnek, mikor keres meg egy hajléktalan 5 perc alatt egy napra elég piát+kaját meg mellé egy ezrest. mindenki ismer olyan csövest aki 50 ft-ért már kutyaszart eszik, fejreáll egy kukán stb. és mégegyszer mondom aki nem akar nem lesz benne, kész. nem tudom hogy lehetsz ennyire értetlen nem is írok többet.


#4: köszönöm végre valaki építő jelleggel is hozzá tudott szólni. és értesz a dolgokhoz, ez tényleg működhetne vagy csak te is így látod hogy elvileg?

csak mert attól félek hogy különböző emberjogi szervezetek hetente perelnének még akkor is ha minden papír rendben lenne. így csak akkor kéne belevágni ha tuti a dolog hogy az ő beleegyezésükkel legális.

2015. ápr. 27. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Jogi tanácsot kérsz, vagy kötekedsz? Börtönbe kerülhetsz, de te tudod. Szemét dolog ez, de nagyon.
2015. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az MMA-ban tanult, kiképzett emberek küzdenek meg egymással bírói felügyelet eü. biztosítás és szigorú szabályok mellett.
2015. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondom, ha a jogszabályoknak megfelel akkor igen.

Más tészta az erkölcsi oldala.

Ez a cigányos dolog is úgy volt, hogy Miskolcon volt roma nap és akkor kifejezetten roma boxolók léptek fel és püfölték egymást.

De mondom, full legális volt orvosi biztosítással, ringgel, leigazolt boxolókkal stb.

Szal ha úgy tervezed, hogy street fightot rendezel a Blahán akkor hamar kijönnek a rendőrök...

2015. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt értsd meg, hogy ezek kiszolgáltatott emberek. Teli hassal, lakásban lakva, biztos jövedelemmel is ráállna?

Ha nem, akkor ez bizony visszaélés a szorult helyzetével.

Ráadásul egyoldalú is lenne a küzdelem. Mi örömöd lenne egy legyengült, beteg emberrel való birkózásban? Vagy ő nem is üthetne?

2015. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a további válaszokat, látom vannak azért akik tovább tudnak nézni az orruknál :D

#7: ebben tökéletesen igazad van beismerem.

#8: azt megnéztem volna:D:D szóval jól lepapírozva de mehet a dolog, elvileg, köszi.

#9: ezek szerint félreérthetően írtam ki a kérdést, elnézésedet kérem :D úgy gondoltam hogy két csöves verekedne egymással, a győztes nyilván nagyobb jutalmat kapna hogy motiválva legyenek.

2015. ápr. 27. 12:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!