Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet valahol utána érdeklődni...

Lehet valahol utána érdeklődni? Kaptam egy levelet, hogy tanúnak beidéznek egy bűnügyi igazgatósághoz. A levélbe semmi nincs arról, hogy milyen ügy . Gőzöm nincs vivel lehet kapcsolatos.

Figyelt kérdés
A levélen van egy név,telefonszámmal.Ott lehet érdeklődni,hogy milyen ügyben kell tanúskodnom?

2015. máj. 6. 19:20
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem mondják meg.
2015. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarják, hogy bármi befolyásoljon vagy te beszélj róla másokkal, esetleg kitalálj valamit.
2015. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak ott helyben fogod megtudni. Telefonon alapból nem mondják el, hogy miről lenne szó.
2015. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam őket,Annyit mondtak,hogy az előző munkahelyemmel kapcsolatban akar beszélgetni velem.
2015. máj. 7. 15:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt a céget 2010 ben felszámolták,csak engem nem jelentettek ki amit én nem tudtam mert közben elmentem szülni 2009 ben!..2011 ben egy másik helyen be akartak jelenteni és ez miatt nem tudtak,amíg el nem lett intézve.Remélem nem lesz ebből bajom!
2015. máj. 7. 15:10
 6/6 anonim válasza:
Ne menj el! Ez nem bírósági idézés. Ha megint küldenek levelet, nem veszed át.
2015. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!