Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A régi személyit ki lehet dobni?

A régi személyit ki lehet dobni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van új? Ha igen, a régit ne dobd ki csak úgy, hanem semmisítsd meg, pl. vágd szét.
2015. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha még nem igényeltél újat akkor nem ugyanis azt évényteleníteni kell. Ha az megvan akkor nyugodtan.
2015. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki még jól jöhet.
2015. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

# 3


Miről beszélsz? Mi az hogy jól jöhet még? :D Egy lejárt okmány?

2015. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elvileg amikor újat csináltatsz, a régit bevonják. Persze megtarthatod, ha azt mondod, hogy elveszett.
2015. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Új személyi készítése során a régit már nem vonják be, csak érvénytelenítik (kilyukasztják), és visszaadják. (Nekem is megvan még a régi.)


Kidobhatod, ha akarod, de előtte vágd apró darabokra, semmisítsd meg.

2015. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van új, és igen kilyukasztották.
2015. máj. 11. 17:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem azt mondta a hölgy, hogy tartsam meg a régit, mert még lehet olyan helyzet, hogy egyszerűbb lesz elővenni a régi ig.számos igazolványt valami adatellenőrzési kérdésekben, hivatal, akármi. Oké, én is pöttyet furcsállottam, hogy nem vonta be a régit :)
2015. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagyis még annyi, hogy azért lukas lett :)
2015. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előttem jól mondták: vágd szét és dobd ki. Ha rám hallgatsz, akkor a darabokat nem egyszerre dobod ki, hogy véletlenül se lehessen összerakni. Ilyen okmány jobb, ha tuti biztosan meg van semmisítve.
2015. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!