Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért érzem úgy, hogy "betört"...

Miért érzem úgy, hogy "betört" a társadalom? És nem a jó értelemben?

Figyelt kérdés
Hogy teljesen elveszítettem a szabadságomat, és egyre megalkuvóbb, hamis álmokat kezdtem el kergetni.
2015. máj. 13. 11:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint, fiatal koromban eldöntöttem, hogy én majd másképp csinálom, hogy majd kitörök. És minden irányból csak az elnyomást érzem, minden illegális ami nem rabszolgamunka, vagy erkölcsileg megkérdőjelezhető, minden tilos, mindenhez engedély kell, mindenhez intézkedni kell, szinte semmit sem csinálhat az ember tisztán ebben az országban, ha meg igen, akkor ráfizet. Az országból kitörni meg nem lehetetlen, de nagyon nehéz. Valami láthatatlan erő visszahúz, és azt akarja, hogy egy közmunkás legyek, és a gyerekeimet is annak neveljem, és ne akarjak semmit, örüljek a sörömnek és annak, hogy elmehetek hétvégente horgászni egy büdös tóra mondjuk.
2015. máj. 13. 11:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, felnőttél. De ennyire azért nem sötét a kép.
2015. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem!
2015. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második! Dejó, nem vagyok egyedül :)
2015. máj. 13. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha azt akarja, hogy közmunkás legyél akkor valószínűleg nem vagy túl képzett ember... Tanulni kellett volna asszem...
2015. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közmunkásbérből akar pecázni meg sörözgetni? Hallod, hol fizetnek ennyit egy közfoglalkoztatottnak?
2015. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem erről beszélek, orvosok tengődnek 150 ezres fizukon, tanárok 90 ezerért. akkor miről beszélünk, minek tanuljak, politikusnak?
2015. máj. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!