Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kinél tudok bepanaszolni egy...

Kinél tudok bepanaszolni egy buszsofőrt, esetleg ellenőrt küldeni rá?

Figyelt kérdés

Lopja a gázolajat a buszból, és vannak szakaszok, ahol nem ad jegyet. Persze telefonálgatnak egymásnak a buszsofőrök, hogy éppen hol vannak az ellenőrök, de én tudnék olyan részeket mondani, ahol meg lehetne lepni, mert ott nem ad jegyet.

Az ellenőrök nem a Volánhoz tartoznak, ugye? Hogyan lehetne elintézni, hogy oda küldjék őket, ahol tudom, hogy nem ad jegyet ez a buszsofőr?

(Nem kérek kioktatást, jó okom van rá, hogy ártsak neki, és véghez is viszem, bármi áron, csak hátha tudnátok vmi hasznos infót adni.)



2015. máj. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a volánhoz panaszt tenni. Írásban! Vagy feladod tértivevényesen. Részletes leírás név, járatszám időpont hely. Jó ha van még tanud is.
2015. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De, az ellenőrök is a volánhoz tartoznak. Még olyant is láttam korábban, hogy konkrétan buszsofőrök ellenőriztek.


Szóval kicsit nehéz megoldani, viszont valóban írhatnál egy e-mailt, mert azt a felsőbb körökből fogják olvasni és garantáltan nem fognak neki örülni.

2015. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mai, új buszokból, kamionokból nem lehet lopni a dízelt.
2015. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem ő maga mondta, hogy lopja a gázolajat, a kocsijába már évek óta nem tankolt... Úgyhogy ez biztos. Hogy hogyan kivitelezi, azt nem tudom.

Szóval attól tartok, hogy nehogy olyan valaki kapja meg a panaszomat, aki csak figyelmezteti...

2015. máj. 20. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Remélem azért jól elver majd a sofőr, ha kiderül, te nyomtad fel, és ő repül majd.

Tudod, tolvajtól lopni....majd rájössz, ha felnőssz.

2015. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt remélem , hogy ő repül, más nem érdekel... Megérdemelné, magánjellegű a dolog...
2015. máj. 21. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért zavar ez téged? Fizetéskiegészítés.
2015. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja értem, személyes bosszú...
2015. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!