Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek lehet valaha is...

Szerintetek lehet valaha is Magyarországon egy "Éhezők viadala"?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy egy nap (2050-2070 körül),hogy ezt bevezetik mint terrort?

2015. máj. 24. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
csak a te kedvedért biztosan
2015. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Természetesen. A résztvevőket pedig a GyK-s kérdezők közül sorsolják, a válaszolók szavazatai alapján.
2015. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Stadion már van hozzá.
2015. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Magyarország egy gazdag ország. Itt jól termőek a földek, dúsak a legelők és bővizűek a folyók. Ahhoz minimum egy világháborúnak kellene kitörnie, hogy bárki is itt éhezzen.
2015. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. Az első kettőnek csak azt üzenem,hogy nem leszólásért jöttem,egyszerűen egy kérdést tettem fel,ami eléggé irreálisnak tűnik,de érdekel mások (normális) véleménye is.:)
2015. máj. 24. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:

22:21-es


Sajnos már most elég sokan éheznek! És a számuk csak emelkedik.Persze ezt a gazdagok a pénzeszsákjaik mögül nem látják.

2015. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:

"Az első kettőnek csak azt üzenem,hogy nem leszólásért jöttem,egyszerűen egy kérdést tettem fel"


Na ja, csak éppen gondolkozni felejtettél el előtte.

Tagjai vagyunk az ENSZ-nek, az EU-nak, a NATO-nak, Európa közepén fekszünk, polgári demokráciában élünk, és te megkérdezed, hogy lehet-e (valaha is) egy egymást legyilkoló, szadista, anarchikus jellegű "játékot" szervezni?

Most akkor gondold végig még egyszer...

(És még csodálkozol is, hogy hülye kérdésre hülye választ kapsz.)

2015. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha ez Hitlernek sem jutott eszébe,akkor szted mikor lenne?

Ha majd elkezdődik a harmadik vh. akkor abban az időszakban majd lehet, viszont ezzel is az a baj,hogy ha lesz akkor azt mindenki besz*****ja majd.

2015. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Egy fiatal író válasza:
Tulajdonképpen nem buta gondolat, hiszen látod, az USA gazdasági nagyhatalom az egész világot befolyásolja, és mégis Panem az Amerikai Egyesült Államok területén fekszik, szóval igen, lehetséges hogy lesz Éhezők Viadala Magyarországon is. :)
2015. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!