Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bisku meguszta? Ezekszerint...

Bisku meguszta? Ezekszerint mégis csak a náci háborus bűnösöket lehet/kell csak megbüntetni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 1. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Új eljárást rendelt el.

Amúgy hány náci bűnöst itéltek el nálunk Magyarországon? Hmm? Én arra sem emlékszem lett volna ilyen a rendszerváltás óta.

2015. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A náci háborús bűnösöknek is addig halogatták az ítéletét, míg végül meghaltak! itt is ez van egy 93 éves vénembert nem fognak letöltendőre ítélni, inkább elpepecselnek addig míg természetes úton "kicsekkol"
2015. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Első: öregszel, pajtás. Túl rövid a memóriád.
2015. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hogy jonnek ide a naci haborus bunosok?
2015. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3: Na mesélj! Ki volt az a náci bűnös akit nálunk elitéltek?!
2015. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem ő vagyok, de nem rémlik Zentai bácsi neve? Keress rá. Szegény ha jól emlékszem belehalt a meghurcolásba.
2015. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

#6: Emlékszem. Ausztrália nem adta ki hazánknak! Tehát nem itélték el!!!!!!!!!


"A bíróság úgy találta, hogy az ausztrál kormánynak nincs hatásköre arra, hogy Zentai kiadatásáról döntsön, főleg, mivel Magyarországon nem emeltek vádat ellene, csupán szembesíteni szeretnék. Az ausztrál belügyminiszter a döntést 2011. január 4-én megfellebbezte a szövetségi bíróságnál, bírói hibára hivatkozva. Az ausztrál legfelsőbb bíróság decemberben döntött arról, hogy a kormánynak erre lehetősége van. Kiadatásának újratárgyalása idején agyvérzés érte. Az ausztrál legfelsőbb bíróság 2012. augusztus 15-én hozott döntése értelmében Zentai nem adható ki Magyarországnak, mivel ott 1944-ben a háborús bűncselekmény még nem volt büntetendő."

2015. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Micsoda bizalmas viszonyban lehettel vele, hogy igy bacsizod.


Gondolom biztos vagy benne hogy nem kovette el azt amivel vadoltak.

2015. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

#6: Még annyit hogy privátot írtam de nem reagáltál.

De rosszul is emlékszel mert Zentai Károly nem halt meg! Máskor téjékozódj mielőtt írsz!

2015. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nålunk nyilasok voltak. Bocsánat a pontatlanságért.
2015. jún. 1. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!