Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nyerek vesztesz megfélemlítő...

Nyerek vesztesz megfélemlítő tárgyalási módszert ki dolgozza valaki résletesen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 02:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
miva?
2015. jún. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tanuljad meg magad érthetően kifejezni !
2015. jún. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja.
2015. jún. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
A "résletességgel" még van egy kis problémám...
2015. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tárgyalás aki ismeri ebből be ugrik neki. Az a baj sok könyv nem dolgozza ki ezt a fajtát részletesen mert hogy veszélyes. Gondolom azért mégsem árt meg ismerni a komolyabban hogy mi ez mert eleve sokan ezzel próbálkoznak és nem mindig vihető elvi síkra játszma. Így hát kéntelen az emeber félig hiányos ismeretekkel szembe nézni a farkassala mi ellen szerintem a legjobb védekezés a támadás lenne! (főleg ha az a személy nem egy üzleti partner hanem egy alkoholista nevelő fater) Nem szeretem ha valamit csak félig tanítanak meg az embernek ha már bele fogtam legyen teljes. Köszönöm azoknak akik segítenek ebben.
2015. jún. 10. 13:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát borzalmasnak tünhet olvasni elég rossz a bilenytyzetem köszönöm megértéseteket.
2015. jún. 10. 13:25
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
nem a billentyűzeted a rossz hanem a helyesírásod.
2015. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vaktában akarsz vitatkozni ezen? Grat!
2015. jún. 10. 14:51
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

"Az a baj sok könyv nem dolgozza ki ezt a fajtát részletesen mert hogy veszélyes."


Nem fogalmazol érthetően, hiányzik a hogy kötőszó. Arra akarsz rávilágítani, hogy azért nem írják bele a könyvekbe, mert veszélyes? Meghalnak, ha leírnák a könyvbe?

2015. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kötekedés nélkül, egy pontosabban és szavatosabban megfogalmazott kérdéssel megfelelő választ tudnánk adni!
2015. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!