Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bíróság nemi erőszak ügyben...

A bíróság nemi erőszak ügyben elítélheti az illetőt ennyi "bizonyíték" alapján?

Figyelt kérdés
Tehát, a következő történet csapta meg a fülem valamelyik nap: annó volt egy buli valahol, egy 15 éves lány berúgott, és azzal vádolják az egyik tagot, hogy az bedugta neki, és megerőszakolta. Tehát itt 3 dolog van: kiskorú, feltételezett védekezésre képtelen, és feltételezett közösülés. A sértett állítólag nem emlékszik semmire, az egészet a bulin résztvevő tanúkból próbálják összetákolni: a t abúk azt állítják, a lány full KO volt, de azt is, hogy üvöltözött, örjöngött,"megszállta a sátán", ugye felmerülhet a kérdés, hogy lehet valaki így az alkoholtól önkívületi állapotban. A közösülést azzal próbálja bizonyítani a vádhatóság, hogy állítólag a vádlott a bulin elsírta magát a tanúknak, hogy nem akar ebből ügyet. EZt 2 tanú állítja az 5ből(a sértett nem emlékszik semmire) A másik három emberke vagy nem emlékszik ilyenre, vagy mást mondd. Mindenki ivott, sőt, még más anyagokat is használt állítólag. Az egyik nem emlékszik arra, hogy a másik ott volt-e a bulin...EZek alapján elítélhetik a fazont? Más nincs, látlelet, orvosi vizsgálat,közvetlen tanú, aki szemtanúja volt az állítólagos történteknek, az nincsen.
2015. jún. 11. 10:39
1 2
 1/15 ConnectCare ***** válasza:
59%
In dubio pro reo. Kétség esetén a vádlott javára kell ítélni. Így szerintem nem igazán.
2015. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

".EZek alapján elítélhetik a fazont?"


nehezen, de megerdemelne.

2015. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

ma 10:50

Koma, a rágalmazás és a becsületsértés elég súlyos bűncselekmény. Megállapítható minden kétséget kizáróan, hogy megerőszakították a főhősnőt?

Ha igen, akkor verjék csak vasra az elkövetőt, ha nem, akkor meg mindenki nyugodjon le a p*csába, nincs itt semmi látnivaló.

2015. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A nemi erőszak mindig nagyon necces dolog az ítélkezésben, de olyat még csak nagyon keveset láttam, hogy használható vallomás, vagy orvosi szakvélemény nélkül bárkit is lecsuknának. Egyáltalán hogyan indult eljárás, ha senki nem emlékszik semmire?
2015. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Koma, a rágalmazás és a becsületsértés elég súlyos bűncselekmény."


Ahogy a nemi eroszak is. Ugyhogy nem tudom mit is akartal mondan. Koma.

2015. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 12:41

Azt akartam mondani, koma, hogy bizonyíték nélkül nem feltétlenül bölcs dolog ilyesmivel vádaskodni.

2015. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogyha maga a sértett nem tud arról, hogy érte-e sérelem, fizikai bizonyíték nincs rá és a tanúk vallomása sem egybehangzó, akkor csak egy kérdésem maradt.

Mi járhatott az ügyész fejében, amikor ezt elvitte a bíróság elé?

2015. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En meg azt akartam mondani, Koma, hogy a nemi eroszak egy undorito, patkany dolog, es remelem vasra verik az illetot.


Az ilyen vadaskodasok nem a levegobol jonnek, akarmennyire is serti a ferfiegot.

2015. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Okés. Akkor szerintem engem az 58%-os megerőszakolt. Mivel a vádaskodások nem levegőből kapottak, ezért zárjuk be engem meg kárpótoljon a pszichológiai károkért.
2015. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
perelj be nyugodtan.
2015. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!