Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2006-2007-ben elég nagy volt...

2006-2007-ben elég nagy volt az arcom pár tüntetése, meg eléggé lázadó korszakom volt. Most 9 évvel később átmehetek egy C típusú átvilágításon?

Figyelt kérdés
Hülyegyerek koromban nem gondoltam arra, hogy ilyennek kell alávetnem magam.

2015. jún. 18. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:

De mégis miket csináltál?

Volt igazoltatás, előállítás, jegyzőkönyv, vádemelés mi volt?

2015. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ó, hát a 2006 évi balhé az most jópont!
2015. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig sanszos, hogyha nyoma van a dolognak, főleg, hogy 2006-2007 épp egy kormány és állam ellenes demonstráció sorozat volt, -tehát pont az ellen, ami most kéri az átvilágítást-, akkor ott bajok lesznek. Például ha valaki határon túli magyar, hiába van magyar állampolgársága azt már nem szeretik átengedni a C típusún, pedig ő semmi államelleneset nem csinált, csak tartanak tőle, hogy esetleg kiszivárogtathat ezt-azt mondjuk Szlovákiának, Romániának.


Egy biztos, hazudni nem érdemes, mert minden kiderül és ha hazugságon kapják az illetőt, nos akkor búcsút mondhat a karrierjének azon a területen.

2015. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem volt rendőrségi ügyem, csak mondtam egy pár eléggé feldúlt beszédet a helyi tüntetésen, meg a Kossuth téren is voltam.


Vagy ha ezt mindet _őszintén_ bevallom, akkor nem lesz baj?

2015. jún. 18. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A titkolózást kevésbé szeretik, mint a kellemetlen dolgokat. Ha titkolod, akkor valószínű zsarolható vagy vele.
2015. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is.
2015. jún. 18. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg az most "jópontnak" számít, ugye pár fideszes politikus is részt vett az utcai eseményekben. Hivatalosan meg 2010-ben amnesztiát hirdettek mindenkinek, aki részt vett a balhékban. Azon kívül az átvilágító kérdőívben nincs erre irányuló kérdés, tehát nem vagy köteles bevallani. Ha ki tudják deríteni, kiderítik, de nincs mindenkiről számontartva, hogy ott volt vagy sem. (És pláne, ha ott volt, mit csinált.)
2015. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!