Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Eddig mindent nagy boltban...

Eddig mindent nagy boltban vettem. Az ilyen kicsiktől mennyire kell tartani? Telefont vennék, de félek, hogy hamisítvány, vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés

Erről lenne szó.


[link]


Másfél éves telefon, nekem viszont tökéletes, mi a fenének vegyek legújabbat, mikor ez is tudja azt ami nekem kell. Viszont ahogy néztem a Media Markt weblapján ilyet már ott nem lehet kapni.


Hogy van az ilyen kicsi boltokban a vétel? Nem kell félni, hogy hamis, vagy gagyi? Ugyanonnan szerzik be, mint a Media Markt meg hasonlók? Garancia ugyanúgy van?



2015. jún. 30. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Vásárlói értékelések

422 vélemény alapján 80.81%a vásárlók közül ajánlaná ismerősének ezt a boltot.

Elégedettség a bolttal: 4,5/5

Szállítási idő: 4,5/5

A bolt áttekinthetősége: 4,5/5

Ügyfélszolgálat/kommunikáció: 4,5/5

A(z) XXLGSM.hu részt vesz az Árukereső Megbízható Bolt Programjában.

ˆ 2004-2015 www.arukereso.hu Minden jog fenntartva.


22 275 ember kedveli XXLGSM.HU oldalát.


A készülékekre 36, 48 és 60 hónap garanciát vállalunk, ami a következőképpen alakul: 36 hónap garancia esetében 12 hónap teljes körű bolti és 24 hónap SW, 48 hónap garancia esetében 24 hónap teljes körű gyári és 24 hónap SW, 60 hónap garancia esetében pedig 36 hónap teljes körű gyári és 24 hónap SW garancia vonatkozik a készülékekre.


[link]


szűrd le a tanulságot

ha nem megy, sajnálom....

2015. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En is inkabb a rendes/nagyobb helyeket preferalom, de vettem mar ilyen kisebb uzletbol is telefont, anno Nexus 4-et.

Bar a tolto ment 230 V-rol is, azert hozza volt csomagolva egy atalakito, hogy be lehessen itthon is dugni a konnektorba.

Mas kulonbseg a keszulekben magamban nincs, max a tartozekokban. (Bar manapsag a mini/micro-usb koraban ez is mindegy.)

2015. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ez mind nagyon szép, de ma voltam a Media Markt-ban és volt ott Sony Xperia Z1 Compact, valami D0355 is oda volt írva a nevéhez, ez nem tudom mit jelent, fehér volt, ugyanez, mint az oldalon amit linkeltem és 114 990 volt. Tök ugyanaz, kártyafüggetlen. Miért került akkor a Media Markt-ban sokkal többe?
2015. jún. 30. 12:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg első válaszoló az ilyenek miatt még ne higyj semminek, mert pofára fogsz esni. Nagyon sok szolgáltató, pl. autókölcsönző meg mittomén facebook-on meg egyéb helyein saját maguk írnak véleményeket, hogy milyen jó, mindennel meg voltak elégedve, stb. A statisztikákat úgy manipulálják ahogy akarják.
2015. jún. 30. 12:13
 5/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


hát azért

- 5ből 4,5 csillag

- 80,81% ajánlás

- 22275 like

mond valamit a megbízhatóságról


és ezt nem ők írták, hanem:

www.arukereso.hu

Árukereső Megbízható Bolt Program


én az ilyeneknek hiszek és nem a facebooknak (saját magukat csak nem likeolják 22275ször...)


rákerestem a media marktnál "Sony Xperia Z1"

kettőt talált "SONY Xperia C6903"


a te linked "SONY Xperia C D5503"


nem ugyan az a kettő


a media marktnál nem írják, mekkora az akku...


személy szerint én nem vennék sony-t, ennyi pénzekért meg pláne... csak azért mert sony... tucatáru... ugyan az a burkolat, belül csak egy picit más... mutatnak két sony telefont, azt mondom egyforma, aztán kiderül hogy nem mert ez yxcvb312334 a másik ghjkortdr3435 típusú...



az XXLGSM egy megbízható bolt, de ha kételkedsz, akkor inkább rendelj egy "nagy bolt"-ból

2015. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam a kérdést, elmentem egy Media Markt-ba, ugyanezt láttam, mint az XXL GSM linkben van. D5503 és fehér is. Teljesen ugyanaz, mint az XXL GSM linken, csak épp az 114 990-be került. XXL GSM-nél meg 76.... Ami persze nagyon jó lenne csak félek, hogy mitől olcsóbb majdnem 40 ezerrel, még akkor is, ha az XXL GSM semmi tartozékot nem ad, még töltőt is külön kell megvenni. Akkor is sokkal olcsóbban jönnék ki.


Amúgy mindenképp ezt a telefont akarom, sok-sok Sony termékünk volt, egyikkel se volt soha gond, jelenleg is van több. Telefonból pedig ez nekem tökéletes, mindent tud amire szükségem van. Csak ha megkapom 76-ért is ugyanazt, nem akarok kiadni érte 114 990-et, mivel én is megdolgozok a pénzért.

2015. jún. 30. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez a Kádár-rendszerből itt maradt beidegződés, hogy a nagy az a "közület", a hivatalos, a szabályszerű, az ortodox, a párthű, stb. Kapitalizmusban minél nagyobb vagy, minél több pénzed van, annál inkább lehetőséged van lesz..ni a törvényt, átverni a vásárlót, stb.
2015. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A két termék teljesen ugyan az. A Media mark telefonoknál jó 40.000 FT vel drágább..
2015. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az XXL gsm teljesen megbízható. De a helyedben nem vennék régi telót. Jön az 5-ös android és arégiek fagyni fognak. Kell a teljesitmény. És nem csak ahhoz ami éppen most van.
2015. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Garancia szempontjából is megbízható? Hogy zajlik náluk? Tapasztalata van már valakinek?


Amúgy nekem abszolút átlagfelhasználásra kell. Néha egy kis netezés azt kész.

2015. jún. 30. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!