Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkaügyi téma, de szerintem...

Munkaügyi téma, de szerintem ide kívánkozik. Közszférában dolgozok, és egy olyan helyiségben, ahol a kánikula idején akár 33 fok is van. Semmi szellőzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék konkrétumot írni, de lényeg:


Egy baromi nagy épületbe vagyunk, és a mi irodánk eredetileg raktárhelyiség lett volna. Azonban az utolsó pillanatban ide is irodát csináltak. Nincs semmi szellőzés, csak kisebb tetőablakok.


Sokszor rosszul vagyok, tele leszek kiütéssel, elálmosodok! És sokszor 12-16 óráztatnak. Igen jól olvassátok, ez a közszféra, ilyen egy kormánytisztségviselő élete.


Mikor a feletteseimnek jeleztem, közölték, hogy ha továbbra is dolgozni szeretnék, maradjak csendbe.


Most mihez/kihez fordulhatnék?


2 évig nem volt munkám, ezt is meg kell becsülnöm! Utolsó csicska munka amúgy féleszü, tökkelütött munkatársakkal.



2015. júl. 7. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
vigyél be egy kisebb ventilátort amit magadra irányítasz
2015. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha pedig egy kisebb zöld növényt is betudsz magaddal vinni, akkor ontja magából az oxigént. Mivel Co2 dús helyen jobban fotoszintetizál:)
2015. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rekjá be egy ventilátort.
2015. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lepődtem meg. De kitartást! Holnap már lehűlés jön.


Egyébként meg irány nyugatra, ha piacképes a szakmád.

2015. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg a napon dolgozok és árnyékban van 39 fok :D irigyellek komolyan mondom...
2015. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ezzel a munkaügyhöz fordulhatnál, persze óvatosan. Először kérdezd meg őket, hogy ezt megtehetik-e, vagy ez megengedett értéken belül van-e. Mond el nekik a kiütéseket, az álmosságot, hogy nincsen levegő, hogy 16 óráztatnak, és a kijelentésüket is.
2015. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!