Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bejelentkezhetnék én is...

Bejelentkezhetnék én is menekültnek, hogy legyen egy eblukható személyazonosságom?

Figyelt kérdés

Bejelentkeznék én is a hivatalba, hogy jöttem valahonnan, adnának papírokat stb. Élnék rendesen.

Aztán ha baj van és megtámad valami hatóságféle szokás szerint, dobnám az eredetit vagy a felmutatnám a menekült igazolványt.

Mégis csak jobb lenne, biztonságban lennék. Dupla személyiséggel lehetne kétszer próbálkozni, Olyan lenne mint egy videojáték szereplőnek, hogy két életem lenne, ha elbukok, semmi baj, kezdem újra.


2015. júl. 16. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Istenem, milyen egyszerű emberek vannak...

Mi az, hogy "élnék rendesen"? :) Hogy élnél rendesen, menekültként szerinted? Meg tudod magyarázni, hogy hogyan keresnél munkát, hol dolgoznál stb? Alig lenne jogod itt Magyarországon (pl. állami cégnél alapból nem dolgozhatnál)

2015. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"pl. állami cégnél alapból nem dolgozhatnál"


Ez mondjuk eddig pozitívum.

2015. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Legalább a hajléktalanoknak lehetne annyi eszük, hogy ezt tegyék. A híd alatt a saját ürülékükben rohadás helyett annyit kéne tenniük, hogy az összekoldult pénzből lemennek a határra, és igazolvány nélkül befogatják magukat. Utána rögtön lenne kaja, fedél, és még több zsebpénzt kapnának, mint egy átlag magyar napi fizetés. Hogy ezt miért nem használják ki?...
2015. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kapnak ekkora zsebpénzt, ezt a kurucinfós ökörséget felejtsétek már el.
2015. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Elmondanád nekem, hogy egy hajléktalan, hogy fog neked majd bármilyen Távol-Keleti nyelven is megszólalni? Úgyanis ott kikérdezik ám az embereket, akiktől vagy az angolt vagy az anyanyelvüket várják. Ha valaki hajléktalan és csak magyarul vagy angolul-németűl tud beszélni, akkor máris bukta az egész dolog. Némának tetteted magad? Egész életed inkább leéled némaként, menekültként, ellőve minden esélyt, hogy valaha is visszaintegrálódj a társadalomba?
2015. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

""""""" Hogy élnél rendesen, menekültként szerinted? """""""



Hogy élsz rendesen, magyarként szerinted? Persze ha nem vagy dipis állami here, akkor hogy?

2015. júl. 16. 15:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Senki nem tehet arról, hogy egy tanulatlan senki vagy, kb. 87-es IQ-val.
2015. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok se dipis, se állami, se here, csak tanultam, és van normális munkám amit 5 év alatt értem el a 0-ról. Nem pedig nyivákolok mint te. Szerencsétlen majom...
2015. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem meg van 2 gyerekem egy házam 35 molla huf, 70.000eur 18000usd, 3 kocsi és egy moci meg egy kutya, nyaralni nem járok mert meguntam és ma 290ezrek raktam zsebre. prolikám
2015. júl. 17. 20:39
 10/11 A kérdező kommentje:
milyen szar hely ez. hogy eljön ide valaki, onnam ahol AIDS van, lelövik az utcán és vadásznak rá, és amikor megjon magyarisztánba fújol egyet és tovább áll
2015. júl. 17. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!