Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok az osztrák és a...

Támogatnátok az osztrák és a szlovén határon a határellenőrzés visszaállítását?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 22:19
1 2
 1/18 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem, mit is nyernénk vele?
2015. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi ok lenne rá?
2015. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Az aknazár visszaépítését támogatnám, a bohóckodásét nem.
2015. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szántóvető ***** válasza:
el nem tudom képzelni mi értelme lenne.áruld el kérlek.
2015. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért, hogy a határ közelében élő magyarok felejtsék el Ausztriát és inkább itthon keressenek munkát, turisták meg inkább ne jöjjenek mert nincs szükségünk részeg, randalírozó fiatalokra.
2015. júl. 21. 22:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom eldönteni hogy troll vagy, vagy komolyan gondolod.
2015. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azért, hogy a határ közelében élő magyarok felejtsék el Ausztriát és inkább itthon keressenek munkát, turisták meg inkább ne jöjjenek mert nincs szükségünk részeg, randalírozó fiatalokra."

Édes Istenem...ez aztán az érv. Határellenőrzést akarnád visszaállítani azt írod. Közben a HATÁRÁTKELŐN átmehetne mindenki. Amúgy meg miért zavar téged hogy más hova megy dolgozni? Irigy vagy hogy többet keres nálad? Közöd sincs hozzá.

A másik meg hogy a randalírozó fiatalok itt is vannak, szóval nehogy azt mond hogy az Osztrákok és a Szlovénok jönnek ide randalírozni. Inkább Horvát tengerpart felé veszik az irányt.

2015. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ide jönnek mert itt olcsóbb minden és menő szétverni más hazáját, a rendőr meg nem verheti meg őket, ezért nem félnek tőle.
2015. júl. 21. 22:34
 9/18 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Értem, tehát ha valaki egyébként itthon él (szóval itt költi el a fizetésének nagy hányadát) amit Ausztriában keres meg az rossz hatással van a magyar nemzetgazdaságra... jah várj mégse...
2015. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Most nem tudom eldönteni hogy troll vagy, vagy komolyan gondolod."


Komolyan gondolja, mint a Wartburg-szerelést.

2015. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!