Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntethetnek / megbírságolh...

Megbüntethetnek / megbírságolhatnak ezért? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Hogyha bemegyek azoknak a szabadstrandoknak a partszakaszán fürödni a Velencei-tóba, amiket mostanában zártak be, akkor valami szabálysértést követek el? Kaphatok emiatt valami büntetést?

2015. aug. 2. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam akár 30.000 Ft-ra büntethetnek, de várjuk ki, hogy mi lesz, mert többen, többféleképpen értelmezik a dolgot.
2015. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem viszek magammal iratokat és azt mondom nincs nálam pénz, és menekült/illegális bevándorló vagyok, akkor békén hagynak? Mert úgy tűnik, nekik lehet következmények nélkül törvényt szegni, szabályt sérteni, bírság nélkül szemetelni, meg ilyemik.
2015. aug. 2. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Én az iratokat vinném magammal, ha igazoltatnak, akkor akár még be is vihetnek, addig tartanak bent, amíg ki nem derül, hogy ki a fene vagy. Nem néznek bevándorlónak, náluk van több 10 000€, iphone, no meg kinézetre sem valószínű hogy egy ápolatlan, rühes bevándorló vagy.
2015. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha van náluk több 10000€, akkor futná nekik a bárságokra, amiket a szemetelésért, randalírozásért kéne kiróni rájuk.
2015. aug. 2. 12:36
 5/5 A kérdező kommentje:
*bírságokra, nem bárságokra :-)
2015. aug. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!