Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kerítésen létesített kapu,...

Kerítésen létesített kapu, ami a szomszéd telkére vezet át. Az én telkemen van és lelakatoltam, majd a szomszéd lánccal és lakattal szintén lezárta. Szabályos ez részéről, ha ez általunk épített kerítés? Mit lehet tenni ellene ez ügyben?

Figyelt kérdés

Aki tud segíteni az ha tud akkor ide kapcsolódó jogszabályokat is adjon meg kérem.

Már hosszú ideje rossz a szomszédi viszony pár pletykás nő miatt.



2015. aug. 9. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne szabályos, azt akadályozta meg, hogy bármikor átmehessetek az ő telkére.
2015. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akar senki átmenni, de az én telkemen lévő annak idején egy felmenő által létesített kaput... (amikor jó volt a viszony) az ő kedve szerint az én telkemen lévő kerti kaput ő leláncolgathatja?
2015. aug. 9. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Te is lelakatoltad ő is, mi a faszbajod van?

Keres valami normálisabb problémát nyárra!

2015. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy milyen alapon lakatolgatja az én telkemen lévő dolgokat... ha van ellene hivatalos érved, akkor oszd meg velem. Amúgy is erre irányult a kérdés
2015. aug. 9. 21:15
 5/11 tetro ***** válasza:
95%
a kapu nem a telekhatáron van?
2015. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "hivatalos" érvem.

De: A te telkeden van a kerítés a kapuval, igaz? És mi van a kerítés másik oldalán? Nem a szomszéd telke?

Ő ezzel csak azt akadályozza meg, hogy te bármikor átmehess az ő telkére.


Inkább nézz vmi cicás videót, az feldob állítólag. :) Ilyenen pörögni hogy lehet?

2015. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elvileg a telekhatáron van
2015. aug. 9. 21:50
 8/11 SZücsöm ***** válasza:
100%
Igen lelakatolhatja ha a telek határon van ez van rossz szomszédság 1ikőtök sem bízik a másikban.
2015. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve azt nem értem minek van egy kapu a közös kerítésen, de azt sem hogy te ezt miért gondolod a te telkeden levőnek. Ha ennyire rossz a vszony miért nem húztok fel egy átláthatatlan kerítést? Nem kapu kell oda, meg láncok.
2015. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsónak, nem egy kapu van és kész, hanem van kerítés rajta egy kiskapuval... -_-
2015. aug. 10. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!