Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha magyarként megpróbálkozom...

Ha magyarként megpróbálkozom az illegális határátlépéssel Németben, iratok nélkül, társalgási szintű némettel, mennyi az esély hogy én is az arabokhoz kerülök táborba?

Figyelt kérdés
Ma munka közben elgondolkoztam rajta, itthon semmire nem megyek a némettel mivel kétkezi munkás vagyok, tehát veszteni valóm nem lenne.
2015. aug. 10. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Eu polgár vagy, átmehetsz dolgozni ha akarsz.
2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

miert kellene neked rambozni?


Fogod a szemelyid, felulsz a vonatra, kiutazol.

2015. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél el egy mini úszósapkát a fejedre, meg növessz igénytelen, kócos szakállt, és istenként fognak tisztelni.
2015. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Amugy jogos a kérdés ha ezt nem nézzük:

"Ma munka közben elgondolkoztam rajta, itthon semmire nem megyek a némettel mivel kétkezi munkás vagyok, tehát veszteni valóm nem lenne." :D hazudsz te is mint a többi muszli, hogy mi a neved, mert ugye ők papir nélkül utazgatnak, pl: Elmir Ahmadan a neved, igaz fehér a bőrszined de erről nem tehetsz, pigment hiányban szenvedsz vagy csak nagyon másnapos vagy és lazán kapsz valamennyi lóvét, ingyen kaja, szállás. Szerintem nem rossz :D

2015. aug. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és ha hívnak egy arab tolmácsot? :)
2015. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért csak a szád jár? Miért nem próbálod meg?

Valószínűleg hazaküldenének, mivel uniós állampolgár vagy, papírok nélkül. Nem raknának be az arabok közé a menekülttáborba.


"Ma munka közben elgondolkoztam rajta, itthon semmire nem megyek a némettel mivel kétkezi munkás vagyok, tehát veszteni valóm nem lenne."


Tanulni kellett volna, és tájékozódni a világ dolgairól, és akkor tudnád, hogy Németországba mindössze személyi igazolvánnyal kiutazhatsz, uniós állampolgárként pedig munkát is vállalhatsz.

2015. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyarként nem illegálisan léped át a határt. Schengen.


Nyugtass meg, kérdező, hogy te nem azok közé tartozol akik éjjel-nappal az EU-t szidják itt Gyakorin.

2015. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogd a személyidet, és akkor mész át hozzájuk, amikor akarsz. Az már egy másik kérdés, hogy tudnak-e neked munkát adni.
2015. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!