Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kormányhivatal egyik osztálya/...

Kormányhivatal egyik osztálya/tisztviselője által elkövetett közokirathamisítások miatt érdemes feljelentést tenni vagy tuti biztos h eltussolják?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem van már, hogy komplett hülyére véve, sorozatosan állítják ki a bárki számára egyértelműen belátható képtelenségeket, hazugságokat tartalmazó közokirataikat.


Azért ilyen bátrak, mert tudják, hogy úgyis tehetetlen az ember, és nyugodtan feljelenthetem, a rendőrség az ég világon semmit se fog tenni egy kormányhivatali osztály vezetője ellen (főleg vidéken) vagy érdemes megpróbálni? Én arra tippelek, hogy "természetesen" azonnal elutasítják bcs hiányában, anélkül h érdemben ránéznének, de azért kíváncsi lennék meglátásokra, esetleges tapasztalatokra.


2015. aug. 14. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nagy marhaság ez az eltusolás

az szokott előfordulni, hogy a balos média beharangoz valamit amiről kiderül, hogy mégsem, csak ezt a híveknek elfelejtik elmondani, és utána még évekig jár a sztori


vida ildikó ellen hol vannak a beharangozott "bizonyítékok"?

2015. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:

"sorozatosan állítják ki a bárki számára egyértelműen belátható képtelenségeket, hazugságokat tartalmazó közokirataikat"


Pl.?

2015. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ja nem, ennek nincs olyasmi politikai háttere, mint a Vida-féle story. ez csak mezei okirathamisítás. pl egyértelműen valótlan tényt foglalnak közokiratba, amivel még kárt is okoznak az ügyfélnek (na persze nem véletlenül).

úgy tudom, ez kimeríti a közokirathamisítás tényállását, nem?


inkább arra lennék kíváncsi, hogy a mostani kompletten elfideszesedett rezsimben egy kormányhiv ellen mennyire lehetséges, hogy egyáltalán nyomozást indítsanak, vagy ha a formaság kedvéért meg is teszik, lehet-e attól érdemi eljárást is várni? (azt már megtapasztaltam, hogy polgári pert indítani nem lehet ellenük, mert a t bíróságok olyan gyönyörűen mossák ki őket a legképtelenebb ökörségekből is, hogy az már paródiába való, csak büntetőjogi vonalon nem tudom, mennyire megy esetleg másképp ...). Komolyan már É-Koreában érzem magam.


Ilyen esetben is ugyanúgy ki van adva az ukász, hogy márpedig a rezsim szervei ellen nincs nyomozás, nincs intézkedés és kuss van?

2015. aug. 14. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:

nem is tudod milyen beteges fideszgyűlölők dolgoznak a hivatalokban, szerinted egy nyilvánvaló okirathamisítás ne tűnt volna már fel valakinek, aki már meg is írta volna a blikknek a 444 nek meg hir24nek? dehogy nem...


pénzt nem így szokás "lopni"

2015. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Konkrét példa? Azt valamiért nagyon nem akarsz írni.
2015. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze h nem akarok. ne viccelj ... de sztem amit leírtam, az pont a tényállás, nem? tehát bárki számára képtelen tény közokiratba való foglalása, ennyi.


hát én meg nem azt tapasztalom, amit írsz. valóban van egy réteg aki nem fideszes, de azok meg rettegnek és meghúzzák magukat, ők ugyan nem fognak lázadozni nyíltan. de sebaj, nem ezt szerettem volna tudni. kérdezhetném azt is h a rendőrségnél és az ügyésszégnél alapelvárás a fideszesség?

2015. aug. 14. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagyfőnökök politikai okból kerülnek oda általában. Az ott dolgozók amúgy meg pont olyan kisemberek,mint te. Tegyél feljelentést.
2015. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy mittudomén fogyasztóvédelmi panaszodat elutasították és teszem azt elírtak benne egy adatot az nem bűncselekmény. Efféle közokiratot úgy lehet hamisítani ha nem az adta ki aki rá jogosult, minden másra ott a jogorvoslati út
jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!