Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem büntetik a közterüle...

Miért nem büntetik a közterületesek a lomisokat?

Figyelt kérdés
Lomtalanítás előtt már 1 héttel a XX. kerületben ki van ragasztgatva, hogy melyik család melyik részt foglalja. Nagyon durva a helyzet az egész kerületben, mindenhol népes családok védik a szemétkupacokat, ordibálnak, szemetelnek, 2 hétre beköltöznek a házak elé, mindenkit méregetnek, rossz érzés egyáltalán előttük elmenni. Nem lehet ez ellen semmit tenni? Ma egy kövér cigány gyerek az úttest közepén ült egy kidobott széken, majdnem elütöttük, ráordítottam, hogy takarodjon az úttest közepéről, de természetesen még neki állt feljebb. Szívem szerint kiszálltam volna, hogy jól pofánverjem, annyira felidegesített, hogy még autóval sem lehet közlekedni, mert minden utcát, közteret elleptek.

2015. aug. 23. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

1 - a Lomisok megverik a közterületeseket, ha elzavarják őket, mert ismerik kik azok korábbi incidensekből


vagy


2 - a közterületesek is lomiznak

2015. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is itt lakok a XX. kerületben, de semmi bajom a lomisokkal, amit kidobok, az nekem már nem kell, ők meg hasznosítani tudják legalább egy részét, ez teljesen rendben van. Az, hogy zavar téged a látványuk, az a te bajod, mert egyébként egyáltalán nem káros tevékenység, amit csinálnak ilyenkor. Csak hogy egy példát mondjak, nem egy ember jut úgy olcsón bútorhoz Magyarországon, hogy a lomisok elhozzák azt, amit az osztrákok kidobnak. Ez hozzáadott érték, mert ott maximum tüzelőnek hasznosítanák, itthon meg van igény az osztrákok által már kidobott bútorokra. De ha a ruhákat, fémet, stb. viszik, azzal sincs semmi baj.
2015. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
A közteresek csak a magányos anyukákkal szemben nagyurak, ha az autó 5 centire beljebb parkol a megengedettnél. A 15-20 fős buckalakó hordáktól már tele a nadrágjuk. Szánalmasak.
2015. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
" Szívem szerint kiszálltam volna, hogy jól pofánverjem, annyira felidegesített," Na és miért nem tetted? Ugye nem azért mert tele volt a libero?
2015. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem volt tele hidd el, azért nem tettem, mert hátul ültek a gyerekeim.

Elég igénytelen lehet az az erzsébeti kommentelő is, akit nem zavar ez a sok szutyok, akik itt élnek, vécéznek, mulatnak a házak előtt. Nyilván nem az ő ablaka alatt szól a lakodalmas zene.

2015. aug. 24. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálatok miért tart 2 hétig, ilyet még nem is láttam, a mi kerületünkben két nap alatt lezavarták az egészet.
2015. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az igénytelen erzsébeti vagyok.


Előző:

Itt sem tart 2 hétig, nálunk holnap viszik, tegnap kezdtek az emberek kipakolni, tegnap és ma este vannak az ablak alatt.


Én éltem olyan városban, ahol üldözték a lomisokat, ez kontraproduktív volt, mert suttyomban figyeltek, és gyorsan csaptak le, mikor új "áru" érkezett, így szét is szórtak mindent. Itt ezzel szemben egyből a kezülbe adtam azt, ami kellett nekik.


Az igazi igénytelenség nem az, hogy elviselem ezt a kettő napot, mert nem találom károsnak azt, amit csinálnak ezek az emberek, hanem az, hogy te embereknek sem tekinted őket.

2015. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha lakodalmas zene szól alattad éjszaka, hívd ki a rendőröket. Mi alattunk is voltak, de a viszonylag csendesen.
2015. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!