Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » S. O. S Ha a volt baratnőm...

S. O. S Ha a volt baratnőm zaklat telefonon, interneten és oda megy a szüleim házához hivás nélkül, mikor otthon sem vagyok, mit lehet tenni? Megőrülök tőle! S. o. s

Figyelt kérdés
egyszerüen gondol egyet, és oda megy.. nagyon kellemetlen ez, ha dolgozom, vagy ha egyszerüen nem vagyok otthon, akkor is az miatt kell idegeskednem hogy ott van, és zaklat. úgy veszi hogy együtt vagyunk, de mar régen nem. lehet valami távoltartasi engedélyt vagy valamit kérni? mit lehet tenni mert mar nem birom. szüleim, esetleg szomszédok is tanusitjak! az ő szülei pedig nem foglalkoznak ezzel. 25éves nő, kicsit pedig.. nehez eset!
2015. aug. 26. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Feljelented a rendőrségen. Legyenek tanúid, akik igazolják a zaklatás tényét, az online dolgokat, SMS-eket stb mentsd el.

2015. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! az meg van hogy kb milyen régről kell ezeknek a zaklatásos dolgoknak meglennie? szemtanúk is vannak. erről ugye ő is értesülni fog, mármint ha megtettem a feljelentést.. stb?
2015. aug. 26. 20:22
 3/9 anonim válasza:
27%
Az asszony verve jó hej hó.
2015. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazabol telefonon, neten, mindenhol le van tiltva, tehat nem tud érdekelni.. csak egyedül a szüleimen keresztül tud zaklatni még.. tehát úgy mond helyhez kötött a dolog.
2015. aug. 26. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
De a szüleid miért engedik be?
2015. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Be fogják idézni kihallgatásra, aztán kiderül, hogyan tovább. Ami van, szedd össze.
2015. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát szemét dolog.. de lehet hogy kicsit húzom az agyát, hogy biztos meg legyen ami kell. neten, smsben. ugyanis hiaba mondom neki hogy hagyjon, annál jobban rákapcsol.

szüleim nem engedik be, csak például amig én nyaraltam, már annyira ugatott a kutyánk, hogy ki kellett menniük az utcára, hogy megnézzék mi az. és akkor mintha az elmúlt évben semmi nem történt volna.. várja hogy beengédjék, hogy bent megvárjon engem. (?) szüleimet első alkalmakkor még nem zavarta, de elég régimódiak, és nem nézik ezt már ők sem jó szemmel. csengőnk szerencsére nincs. arról pedig ne is beszéljünk hogy a jelenlegi párommal mennyire megneheziti ez a dolgokat.

2015. aug. 26. 20:51
 8/9 Bulibáró. válasza:
Ember... Csak azt tudnám ajánlani amit a többiek írnak, de nagyon sajnállak.. el tudom képzelni milyen érzés lehet:DD
2015. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én, most hogy már tudom milyen is ez egész... még az ellenségeimnek is csak óvatosan kivannám :D :(
2015. aug. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!