Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a következménye annak, ha...

Mi a következménye annak, ha egyszerre van munkajogviszonyom és nappali tagozatos hallgatói jogviszonyom is?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi.
2015. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy okosodsz, és lesz pénzed.
2015. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi, én is így vagyok.
2015. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

semmi.


viszont ha elveszíted a munkádat, akkor semmilyen munkanélküli támogatásra, juttatásra sem vagy jogosult, mert nappali tagozatosként nem jár.


szóval ne erre építsd fel az életed, vagy legyen nagy tartalékod baj esetére

2015. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Adóbevallást kell készítened.
2015. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok és abszolúte semmi, azokívül hogy évente adóbevallást kell kitöltened, de az se nagy etwas ha nincs gyereked vagy vállalkozásod. Jól csinálod, suli mellett kell munkatapasztalatot szerezni, nem úgy, mint akik punnyadnak és végül mekiben kötnek ki.
2015. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az adóbevallást akkor is meg kell csinálni, ha nem tanul, szóval ez nem a párhuzamos munka-suli következménye... a kérdés pedig ez.
2015. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetemi szociális juttatásokra van hatása.
2015. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:

Időpont ma 18:18!


Ahhoz képest, minha csak tanulna, de igen. Az egyetem mellett dolgozók jelentős százaléka nem ad be bevallást.

2015. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A munkáltatóm állította, hogy egyszerre a kettő nem lehet, de azóta találtam erre vonatkozó jogszabályt és teljesen legális. De gondolom sz ösztöndíjtól elesek. Erről tudtok valamit? Mert erre nem találtam választ.
2015. szept. 4. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!