Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért jó az, hogy nem lehet...

Miért jó az, hogy nem lehet majd az utasoknak enni és inni a tömegközlekedési eszközökön az új törvény szerint?

Figyelt kérdés
Engem különösebben eddig nem zavart. Meg azértha valaki sietett, enni kell valahol
2015. szept. 7. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért, nert ha rosszul vagy, főleg nyáron a trópusi melegben, összeeshetsz gond nélkül.
2015. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem egy büfé a busz.
2015. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem érint,kerülöm ezeket az eszközöket.
2015. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 :D:D:D
2015. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

BKV-n eddig sem lehetett. És mondjuk nem is szerencsés, ha egy hirtelen fékezésnél a kajád fele a földre, másik fele meg a szomszédodra kerül.

Meg persze valakinek fel is kell takarítani a morzsákat, meg amiket még eldobálsz a földre, mert nem ismered a szemetest.

2015. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem túlzottan fog érdekelni. El ne várják már, hogy egy majd 3 órás vonatúton ne egyek. Sőt azt sem, hogy az utána következő 1,5 órás buszúton sem. Csak egyszer tegye szóvá az ellenőr vagy a buszsofőr, kulturált keretek között elküldöm a francba. Teljesen jogosan. :D Nem hagyok szemetet magam után, persze a morzsákat kivéve. Az evés meg azzal jár... :) Mellesleg, aki eddig is evett pl. én ez után is fog. :D Ennyit erről. 22/f.
2015. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem morzsáznak le és nem kell annyit takarítani. Takarítási költséghatékonyság
2015. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan,hogy azert ne allj neki megenni egy gyrost pitaban,ami folyik szanaszet...

Ha ehes vagy max kulturaltan eloveszel egy kis kekszet es akkor azt lehet csipegetni. De ha ebbe is belekotnek ,akor mar paasssz...

2015. szept. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Nem morzsázik senki. A wc-t se szarja le senki, aztán mégse megyünk ki a vonaton...
2015. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

engem zavar amikor a buszon mondjuk a mellettem ülő el kezd csipszet zabálni vagy valami gyors kaját,mert elég intenzív az illatta..miért nem eszik a buszmegállóban,vagy otthon? azon a pár m2-n ami tele van emberekkel szerintem nem illik enni.

az ivással nincsen bajom,az amúgy is pár másodpercig tart. de ha valaki tízpercekig kérődzik mellettem a szendivcsével ,igen idegesít.

2015. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!