Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ha egy templom...

Mit lehet tenni ha egy templom mellett lakom es zavar a harangozas?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

1. - költözz el

2. - bontasd el a harangot :D

Bocs, de most tényleg, más megoldást nem tudok.

Ugyebár az nem járható út, hogy azért ne harangozzanak delet az egész környéknek, mert Téged zavar...

2015. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Ja, bocs, kapkodtam, kimaradt egy 3.-ik variáció:

3. - megszokod :-) pl. átállítod az elmédet és örülsz neki, hogy amikor harangoznak, akkor legalább nem kell megnézni a pontos időt :-)

2015. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Miután odaköltöztél utána húzták fel a templomot? Mert amúgy mit vártál?
2015. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Megértelek. A dél meg 8 legyen...bár nem tudom, miért ...


De a misék, meg a negyedórák...itt naponta van esti mise vagy mi is.


A templom volt előbb, de a ház meg adott volt, örökség, nem tudtuk máshova költözni

2015. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Ideggyenge embereknek süketszobát meg tanyát lehet javasolni meg szanatóriumi kezelést. nem azt kell várni hogy a világ majd az ő fülecskéjükhöz igazodik.
2015. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez miért ideggyengeség?


Egy idő után bárkit idegesítene. Aki nem él át valamit vagy nem zavarja hálisten, az miért szólja le azt, aki más személyiség, más tulajdonságokkal és zavarja?


Engem egy tücsök borított ki tavasszal, de megoldottam. Neeem, nincs bajom a tücsökkel, ciripeljen is, de ez valami átkozott módon erős volt, az ablak nem lehetett nyitva, nem tudtam koncentrálni semmire, mert visított a fejembe bele.

2015. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
És gondolod majd átalakítják a várost,leszerelik a száz éve szóló harangot mert valakinek nem tetszik valami? Én főút mellett is laktam egyáltalán nem zavart hogy mentek dudáltak zörögtek a teherkocsik. Eszembe se jutott volna megemlíteni. El kell költözni és kész.
2015. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy ezt gondolom??? Nekem elég lenne, ha ez a negyedórás elhalkulna :)


Neked miért vannak ilyen képzeteid? :D


De téged meg nyilván más idegesít. Nem az az általános, hogy valaki tűri a zajt, tehát nem biztos, hogy te vagy normális. :)

2015. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki nem tűri ,akkor költözik. Teljesen mindegy hogy örökség vagy sem. Érdemes azért idegeskedni, amit úgyse tudsz megváltoztatni? Jobb lesz attól bármi is? Nem kell odafigyelni.olyan ez mint a szag,először büdös aztán már nem is érzed :D
2015. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Én szívesen elköltöznék, ha adnál rá pénzt.
2015. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!