Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A diákszövetkezetben elvesztet...

A diákszövetkezetben elvesztették a jelenléti ívemet, ezért nem fizetnek ki. A munkaügyi bíróságra mehetek? Hogy néz ki ez a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha el is veszett a jelenléti íved, akkor is be kell legyél jelentve.Amelyik napokra be vagy jelentve, azokra jár a fizetés is.Ha még sem mész be dolgozni az azt jelenti beteg vagy, így arról orvosi papírod kell legyen, így is magad igazolod.Ha nem jelentett be, akkor szabályt sértett így feljelenthető.Mindenképpen csaló, ez csak egy kifogás, jelentsd fel.Diákszövetségnek is szólhatsz, ők nem szeretnek csaló munkáltatókkal szövetkezni!
2015. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Konkrétan a TESCO-ról van szó.

A biztonsági őr beírt egy másik jelenléti ívre is, ami valószínűleg nem veszett el.

Hívtam a diákszövetkezetet, de ők azt mondják, hogy nem tudnak mit csinálni, ezt nekem kell intéznem, de én nem tudok oda menni, mert messze van tőlem.


Ezt nem a diákszövetkezetnek kellene intéznie?

2015. szept. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!