Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ez miatt nem vesznek fel...

Ha ez miatt nem vesznek fel egy munkahelyre akkor perelhetek?

Figyelt kérdés
Elhatároztam,hogy szakállat növesztek,mert tetszik nekem.Most fogok állásinterjúra menni.Ha azért nem vesznek fel,mert nekik nem tetszik szakállam akkor perelhetek?Nem élelmiszer iparba megyek vagy ilyesmi.Raktáros vagyok.
2015. szept. 29. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert biztosan meg fogják indokolni. Szokás szerint egyszerűen nem hívnak többé az interjú után és kész. Ebből ugyan nem fogsz meggazdagodni...
2015. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Növesszél szakállat,amikor már felvettek.
2015. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Én nem akarnék olyan munkahelyen dolgozni, ahol a szakállammal foglalkoznak a képességeim helyett. Az egy komolytalan munkahely, ahol valószínű csak egy csomó munkakerülő idiótával lennék össze zárva. Ha ezért nem vesznek fel, akkor azt ne bánd véletlenül se. Pereskedni is felesleges, mert az ilyenek hamar tönkre mennek, pont azért mert nem a jó képességű, hanem a jól kinéző embereket veszik fel. Persze kivétel az olyan munkahely, ahol olyan pozícióra akarnak felvenni, ami pont a külsőre épít.
2015. szept. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ebből akarok meggazdagodni,de ha vannak olyan hülyék,hogy megindokolják és az lesz az indok,hogy a szakállam akkor perre mehetek ellenük nem?
2015. szept. 30. 00:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, az ügyvédeknek is élni kell valamiből.
2015. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakál nem tartozik a 20 minősített hátrányos megkülönböztetés közé, így akár erre hivatkozva is megtagadható. Bár ilyet nem fognak tenni, indoklás nélkül elutasítanak, ha zavarja.
2015. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltál te már életedben egyszer is állásinterjún?!?!?!nekem nem úgy tűnik.....


"de ha vannak olyan hülyék,hogy megindokolják és az lesz az indok,hogy a szakállam.."

Szerinted lesznek olyan hülyék hogy megindokolják?!?!Amúgy biztos gyönyörű lehetsz a szakálladdal,hogy ha már te magad ezen aggódsz,hogy lehet a miatt nem vesznek majd fel......

2015. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szakáll miatt nem szoktak elutasítani, de ha valakinek az nem tetszett rajtad, akkor ezt úgysem mondja meg, amúgy sem kell indokolni, hogy miért nem téged vettek fel.
2015. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

",de ha vannak olyan hülyék,hogy megindokolják"


De nem lesznek olyan hülyék.

2015. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Vagy nem indokolják meg hogy miért nem vesznek fel vagy más indokot találnak ki.


Egyébként ha normális, ápolt szakállad van, (a hosszú szakáll is lehet ápolt és igényes) akkor nincs mitől félned.


De ha valami igénytelen csomós, szögesdróttal és tankcsapdával kombinált erdő van ránőve az arcodra, akkor nem kell csodálkozni azon, hogy elutasítanak. Ha valaki magával szemben annyira igénytelen hogy így hagyja, mikor ez ellen igen könnyűszerrel tehet valamit, akkor el lehet képzelni az elvégzett munka igényességét is. (akinek nem inge, nem veszi magára)

2015. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!