Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha beáll a tél, és továbbra...

Ha beáll a tél, és továbbra is beözönlenek a ide Európába illegálisan, és esetleg megfagynak Magyarországon, Horvátországban, Szlovéniában, akkor mi felelősséggel tartoznánk értük?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor, ha ez egy erre kijelölt menekülttáborban történne.
2015. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én nem érezném felelősnek magam.

Ők jönnek ide a saját felelősségükre, hát nehogy már nekem kelljen ellátnom... Így is gondolom azért az adófizetők pénzéből is megy erre a kabaréra, hát még ha fűteni is kéne őket... Legközelebb majd délre menekülnek, nem pedig északra.

2015. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívta senki őket!
2015. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Térj már észhez, ide nem jönnek, ez nem kell nekik !
2015. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja, kimaradt az alany a kérdésemből, természetesen az ókori Római Birodalmat tönkretevő barbár hordák modern kori változatának tagjaira gondolok :)


Menekülttáborokban? Nem a néhány száz menekültről beszélek, hanem azokról, akik hátrahagyják irataikat, és erőszakkal özönlenek be, noha nincsenek életveszélyben saját hazájukban sem.


A kérdésem pont erre irányult, hogy szerintetek kötelessége-e többek között a fent felsorolt országoknak az, hogy fűtött helyen biztosítsanak elhelyezést, és ne a szabadban fagyjanak meg.


Tartoznak-e ezért az európai népek, államok felelősséggel?

2015. okt. 21. 16:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, Németország, Svédország, Franciaország, Dánia, stb. a cél, de nekik ez a vonulási útvonaluk, ha nincsenek papírjaik, itt bizony fel kell őket tartóztatni, és mínusz húsz fokban egy nap alatt is megfagynak, ha nem kapnak fűtött helyen elhelyezést.
2015. okt. 21. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, az EU megdádáz minket, hogy hogyan hagyhattuk szegény menekülteket a hidegben.


Amúgy meg természetes kiválasztódás.

2015. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tartozom felelősséggel egyetlen megfagyott migránsért sem.

Indtsunk pert a tél ellen!

2015. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?
2015. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
rengetek magyar és német megfagyott az orosz fronton is .........................................
2015. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!