Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fegyelmi büntetést kaptam...

Fegyelmi büntetést kaptam szerintem nem jogos. Hogy van? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Középsuliba vittembe pinpong labdát alufóliába be csomagolva ki lyukasztva és szívószál féle 'füstbombát'Fegyelmi tárgyaláson elég rossz büntetést kaptam.Viszont fel lehet leblezni.Indok az volt hogy meg szegtem a házirendet.Nos ilyen házirend nem hiszem hogy van.És én csak be vittem majd átadtam.Szóval szerintetek?(Mellesleg a fegyelmis az a tanár volt akivel egy konfiktus miatt utáljuk egymást.szóval...)
2015. okt. 29. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor kérjél új elbírálást személyes érintettség miatt! És mutassák be, hogy pontosan melyik pontját sértetted meg a házirendnek! Ha most gyorsan csinálnak egyet, az a cselekmény elkövetésekor még nem volt hatályos. Bizonyítaniuk kell, hogy már akkor is létezett ez a házirend.
2015. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz, dicséretet? !

A házirendben (szinte) mindben benne van hogy ami nem iskolába való azt nem szabad bevinni. A pingpong labda meg amit leírtál micsoda gondolom nem tanórára kellett.

2015. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

És az új eljárás alatt tanúsítsál megbánást, kérjél bocsánatot nevelőidtől és osztálytársaidtól, mond, hogy megbántad, és ígérd meg, hogy többet nem teszel ilyet! Ezeket figyelembe véve, kérd, hogy enyhítsék a büntetést!

És valóban ne tegyél többet ilyet! Esetleg ajánld fel, hogy valamilyen munkával (iskolán belül) megpróbálod ellensúlyozni a cselekményt. Kérd, hogy vegyék figyelembe fiatal korodat!

2015. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigieket!Föleg neked utolsó!
2015. okt. 29. 18:58
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ezt már hetekkel ezelőtt kitárgyaltuk. Örülj, ha nem rúgtak ki.
2015. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!