Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon legális a...

Magyarországon legális a meszkalin? Csak komoly válaszadók érdekelnek. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Benne van-e az illegális drogok között,illetve tartása(a kaktusz tartása) illegális-e,vagy csak a fogyasztása?

Minél többet szeretnék megtudni róla!


2010. márc. 22. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem illegális.Szívj Salviát az legális.
2010. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Vagy nagyon hülye vagy, vagy nagyon kicsi.

Mindenképpen dugjál fel egy üllőt és szívjál hipót, az segít.

2010. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Nitrohigítón és Technochol rapidon kívül minden illegális
2010. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
Nézz meg a neten,de szerintem illegális a tartása is. De ha tartasz otthon egy kettőt szerintem nem fognak érte lecsukni.Szóval ha nem kereskedsz vele és nem fogyasztod akkor így utána gondolva lehet hogy maga a tartása legális. Csak hogy te nem azért kérdezted meg hogy csak egy növényt locsolgass otthon szerintem:)
2010. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kultúrált választ.

Azt hiszem,ez az oldal nem véletlenül névtelen.Ergo semmi köze ahhoz,hogy hány éves vagyok,vagy hülye vagyok-e...

Nem látok arra sok esélyt,hogy a pici elmédbe beleférjen az ilyennemű információ,vagy akárcsak egy szikráját is felfogd,de azért teszek egy próbát.Elvégre vannak csodák.

Nem mindenki a saját használat miatt teszi fel a kérdéseit.Konkrétan én sem. De mivel a saját gyerekemet nem szeretném odaadni egy drogos apukának még akkor sem,ha csak x időnként van a kapcsolattartás és csak néhány órás,ezért feltettem ezt a kérdést. Így most,ezek tudtában remélem még okosabbnak érzed magad.Jól megmondtad.Gratulálok!

2010. márc. 22. 11:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki képes még kultúrált és hasznos választ adni,kérem tegye meg,számomra fontos lenne.Köszönöm.
2010. márc. 22. 11:57
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
nem bírom ha valaki a füvet a hasist a salviát vagy a meszkalint DROG-nak nevezi, aza szó nagyon nyers és irritáló...persze nincs más megnevezése tisztába vagyok vele, ehez áll a legközelebb de akkor is...én drognak a speedet,a kokót,a herót,exctasy-t és az étert nevezném...ami függöséget okoz és fél év se kell hogy tönkrevágja a szervezetet..na ez DROG ember...a többitől csak halucinálsz nem csinál jelentős károkat a szervezetben...és ne jöjjön nekem senki az agysejtpusztitós dolgokkal mert akkor mindjárt felhozom az alkoholt ami dupla annyi sejtet pusztit el es legális...és ha valaki értelmes nem fog engem a DROGISTA szócskával támadni :) ...ja a kérdésre válaszolva...a meszkalin illegális de maga a kaktusz tartása nem...és a kaktusz automatice termel meszkalint....erről senki nem tehet...rajta kell hagyni ..ennyi :)
2010. dec. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok...kibövitenem az előző szövegemet...föleg azok beszelnek a fűröl,hasisrol karos dolgokat akik tapasztalatlanok még soha nem próbálták és a pletykák vagy az ujsag cikkek szerint élnek...én több olyan dolgot hallottam hogy marihuana-túl adagolás...öm ??? az micsoda ? emberek nemlehet vele túladagolni magad ugyanúgy cigivel se lehet ...elszivhatsz te egy nap 50 cigit semmi bajod nem lesz max. csak kiszáradsz, a fűtöl meg egyből elalszol ha nagyon sokat szivsz....ahogy fejlődik a világ egyre több a tapasztalatlan...nem forditva kéne ennek lennie ?
2010. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 FrankAGOMBÁSZ válasza:
Nem egészen értelek, szerinted akkor drogos az illető ha a kaktusz tartása illegális? Szerintem neked kell ez az infó, de mindegy. LEGÁLIS a kaktusz tartása, csak a meszkalint nem szabad kinyerni belőle. Mert a meszkalin önmagában már illegális. Kaktusz formában még egyszer mondom, LEGÁL. Jó trippelést!
2011. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
66%
Már aligha aktuális a kérdés, de azért nyomok egy választ. A Lophophora williamsii, vagyis a meszkalinkaktusz tartása nem illegális, főleg hogy az itthon nevelt példányok elenyésző mennyiségben tartalmaznak meszkalint: az évi fényintenzitás nem elegendő a növény számára a hallucinogén vegyület szintetizálásához. Így azon túl, hogy mutatós dísznövény, nem sok hasznát veszed.
2012. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!