Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag az minek minősül, ha...

Jogilag az minek minősül, ha egy adott ország polgára egy idegen civilizációval tart fenn kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Direkt nem az ufo kategóriába írtam, mert inkább jogi/politikai kérdés.

Szóval adott egy illető, aki valaminek a folytán kapcsolatba került idegen lényekkel.

Most kicsit vonatkoztassunk el a kitalációktól, van sok ilyen kontakt, aki napvilágra hozta ami vele történt, a leghíresebb talán, George Adamski volt.

Ugye ez nem olyan kapcsolat, mint pl beszélgetek a haverommal, aki kitelepült az usa, vagy egyéb ilyen kapcsolat, hanem valaki idegen létformákkal valahogy kapcsolatot létesített.

Ennek az adott illetőre nézve van vagy lehet valami jogi következménye?



#furalennelátnihogyvanilyen
2016. jan. 25. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha sokat híreszteli esetleg kényszer-gyógykezelik, vagy gyámság alá helyezik. :-D
2016. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Mivel erre még nem volt precedens így nem is rögzítették hogy ezért bármilyen büntetés járna így az illetőt hivatalos úton nem lehetne bíróság elé állítni . Az más kérdés hogy valószínűleg a kormány emberei valami titkos laborba hurcolnák ahol a addig vernék emíg el ne mmondja az információkat :)
2016. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Az más kérdés hogy valószínűleg a kormány emberei valami titkos laborba hurcolnák ahol a addig vernék emíg el ne mmondja az információkat :)"


Valami hasonlóra gondoltam én is, mert ha hivatalosan beleraknák az adott ország büntető törvénykönyvébe ezt, akkor az egyenlő lenne a beismeréssel, így marad a belügyi szervek lelkes munkája a téren.

2016. jan. 25. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Pataky Attila, te vagy?
2016. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
A legvalószínűbb hogy az USA vagy az EU erre fenntartott szervei elrabolnak vagy megölbek. Az egyik ismerősömmel is ez volt úgy 5 éve. Csak nekem mondta el, hogy ürlényekkel beszélget, nem hittem neki aztán magam is meggyőződtem róla. Tehát találkoztam vele. Az ismerősöm rá pár napra eltünt. Álítólag egy fekete kocsiba látták beszálni. Utánna úgy tünt minden rendeződik, de úgy 2 hete engem is megkeresett az idegen újra és folyton zaklat. Elég kialasztó dolgokat mond.
2016. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Megmondtam, hogy ne áruld el a kapcsolatunkat!
2016. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!