Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ajándékozási szerződés...

Az ajándékozási szerződés érvényét veszti, ha az ajándékozó 10 éven belül elhuny?

Figyelt kérdés
"ingatlan"

2016. jan. 28. 18:44
 1/3 kovpet ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sőt! Akkor érvényes csak igazán! :)
2016. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés??????? Gondolokodj már, pl. ajándékozok Neked egy lakást, de 3 hónap múlva elüt engem az autó, akkor Te majd költözöl ki izibe és az én örököseimnek adnád át a lakást vagy mi?? ÁÁ nem is értem....... A 10 év az azt hiszem arra vontakozik, hogy addig lehet megtámadni az ajándékozási szerződést vagy ilyesmi, most pontosan nem emlékszem. Szeritnem erre gondolt a kérdező, hogy az támadható e akkor is ha elhúnyt az ajándékozó. Ehhez nyilván az örökösödéi dologgal, végrendelettel ha van, mindennel tisztába kell lenni. Menj családjogi ügyvédhez. Mielőtt, azzal jön a kérdező arra nncs pénz, tanács van minden bíróságon ingyen is.
2016. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!