Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha csókolózhatnak az utcán/köz...

Feketeruhasember kérdése:

Ha csókolózhatnak az utcán/közterületen heterók, akkor a melegekre miért néznek csúnyán?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Egyszerű. Két nem van. Az egyik a másikat, a másik az egyiket nézi benne. Az általad vázolt esetben nincs egyensúly.
2016. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

1. Heterok se csokolozzanak az utcan.

2. Ket lanyra senki nem szokott csunyan nezni.

2016. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Melegek is csókolózhatnak, nincs tiltva hála istennek. Engem nem érdekel, múltkor láttam egy leszbikus párt, meg is örültem nekik, nagyon szépek voltak együtt, egyáltalán nem volt furcsa vagy visszatetsző. Én szeretem ha felvállalják és nem csinálnak ügyet belőle.
2016. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Erkölcsileg nem jogilag értendő, bár ebben a katban van..
2016. febr. 11. 17:51
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Ja, nagyon egyszerű mert ez MO. Mit vársz ebben a végtelenül konzervatív országban? Képzelem ahogy a zsörtölődő időseb kitérnek a hitükből ha meglátnak egy ilyet. Embere válogatja, én abszolút nem csinálnék semmit, sőt örülnék is neki.
2016. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt a heterók se harangozzanak egymás mandulájával az utca közepén, mert senki nem kíváncsi rá, az ilyenekre is csúnyán szoktak nézni. Másrészt nincs a melegeknek se megtiltva, hogy ugyan ezt tegyék. Harmadrészt meg meglepő, de igazából ha megteszik az se érdekel senkit, nem néznek többen csúnyán rájuk, mint egy hangosan cuppogó heteró párra. Beszólni meg végképp nem fognak, akiknek itt az interneten nagy az arcuk, azok leginkább csak fotelhuszárok.
2016. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó kérdés. Én rájuk is azt mondom, amit a melegekre. Négy fal között!
2016. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Troll
2016. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jogi szempontból tudtommal nem tiltja semmi, a régi Btk. szerinti közszeméremsértés a szexuális árukkal kapcsolatos volt (nyilvános kihelyezés, 18 év alattinak való értékesítés, stb.), az újban szerintem ilyen már nincs is, talán a szabálysértések közé sem tartozik. Mármint most a csókolózásról beszélek, résztvevők nemétől függetlenül.


Én személy szerint ezt még el tudom viselni, akár két férfi akár nő és férfi teszik az utcán, de ennél többre már talán azt mondanám, hogy ami sok az sok...

2016. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igaza van a 6-osnak. A szerelem mindenkinek a magánügye. Senki nem kíváncsi azokra, akik egymást ölelgetik, csókolóznak nyilvános helyeken.

Emlékszem, régen egy tömött Ikarus buszon utaztam, és a busz lépcsőjén egy fiatal pár ölelkezett, csókolózott. a legrosszabb az volt, hogy egyik megállónál sem léptek le, hogy utat engedjenek a leszállóknak. Végül az egyik utas megelégelte és arra kérte őket, hogy fejezzék be a szerelmi ügyeik kinyilvánítását és figyeljenek oda az utastársakra. Annyira zavarba hozta őket, hogy a következő megállónál úgy szálltak le, mint két idegen.

2016. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!