Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ismertek jó ügyvédet aki...

Ismertek jó ügyvédet aki közlekedési szabálysértési ügyekkel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Még tavaly szabálytalanul kanyarodtam ki egy kereszteződésben ahol 50e-re megpróbáltak lehúzni de nem ismertem el. Azt mondták így 100 lesz feljelentéssel. Aztán kb 1 hónapra rá kaptam egy levelet amiben tájékoztattak az ügymenet indulásáról. Ezután lett volna meghallgatás de arra nem mentem, majd most újabb 2 hónap elteltével jött egy levél, h lezárták a nyomozást, fizessek 50e-t.


De a 60 napot megszegték alapból + az összeg sem stimmel (bár lehet ez a jó összeg). Egy jó ügyvéd tudna nekem ebben segíteni? Jól elodázni vagy kihátrálni az ügyből?

Büntetőpontok miatt is jó lenne ha nem kellene elfogadni.


Az sem számít ha többszörösébe kerülne a munkadíj.


2016. febr. 16. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ügyvéd ilyesmivel nem foglalkozik.
2016. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor olyan aki ebben jó?

Ha ezzel is tud pénzt keresni jól akkor mér ne foglalkozna?

2016. febr. 16. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy pitiáner ügy. Bármely jogvégzett ember, akár egy kezdő is - megoldja, ha a feltételek adottak.
2016. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a megoldás, hogy az _összes_ vonatkozó irattal felkeresel egy büntetőjogban (szab. sértési jogban, közlekedési jogban) járatos ügyvédet és megbízod, ha úgy látod (és ő is úgy nyilatkozik), hogy érdemben lépni tud.
2016. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!