Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor kaphatok tiszta erkölcsi...

Mikor kaphatok tiszta erkölcsit, ha 2012-ben 600. 000 ft pénzbírságra ítéltek, plusz 4 hónapot ültem börtönben mert nemzetközi elfogatóparanccsal volt ellenem kiadatás?

Figyelt kérdés
Tehát 2008 -ban volt egy ügyem és én 2009-ben külföldre költöztem. 2012-ben a külföldi rendőrők a kiadatás idejéig börtönbe csuktak,majd 3 hónap után hazavittek M.o-ra. Ott 1 hónapot ültem,míg vártam a tárgyalást. Az ítéletem 600.000 ft pénzbírság felfüggesztett nélkül. Egy kocsmai verrkedés volt az ügy.
2016. febr. 28. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem SOHA!
2016. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár most is.
2016. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óó bocsi kedves első,hogy nem hagytam hogy molesztálják a kedvesemet és mertem "szólni" a zaklatónak.
2016. febr. 28. 09:01
 4/6 kovpet ***** válasza:
Akkor valamit elég rosszul csináltál, mert a jogos védelemért nem jár olyasmi, amit kaptál.
2016. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja,leginkább azzal volt itt a gond,hogy nem mentem el a tárgyalásra,miután egyébként 1,5 évig húzták az ügyet. Még én lettem beállítva bűnösnek mert a csávó 8 napon túli sérülést szenvedett. De őt senki sem hurcolta meg amiért zaklatta a menyasszonyom.

(Ügyvédem sem volt,mondván h az csak a bűnösöknek kell)

De nem is számít már! Próbáljam meg kikérni az erkölcsit? Szerepelhet ez még benne?

2016. febr. 28. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát azért nem semi vagy Te sem, kérdező! Minden trollkodásra reagálsz, a pontos választ meg észre sem veszed és nézel, hogy jéé, senki nem válaszol komolyan.


Már leírtam: akár most is kérhetsz és kaphatsz tiszta erkölcsit. A kiadatási letartóztatás és az előzetes letartóztatás nem büntetés, hanem eljárási kényszerintézkedés, ami eleve nem is szerepel az erkölcsiben. A jogerős büntetés pedig pénzbüntetés volt, aminek hátrányos jogkövetkezményei alól a Btk. 100. § (1) bekezdés a) pontja alapján az ítélet jogerőre emelkedésének napján mentesültél. Ez elég, vagy kíváncsi vagy még valamelyik hatelemis troll ötleteire?

2016. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!