Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Olyan ügyben kérném a vélemény...

Olyan ügyben kérném a véleményét, hogy van kettő kiskorú gyermekem akit az édesanyjukkal neveltünk de egy napon az édesanya mind két gyermekemet Angliába vitte természetesen a belegyezésem és a tudtom nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt ehez joga?
2016. márc. 2. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Angliàba vitte természetesen a"


Ez egyáltalán nem természetes.

2016. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azonnal felkeresni egy egyvédet és megindítani az eljárást. Ha nem verted meg csaltad az asszonyt,akkor ezzel a húzásával a bíróság válás után hozzád itéli a gyerekeket.
2016. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Természeten nem bàntottam nem csaltam meg de nem egyeztünk az tény.

Magyarul nincs kézenfokható dolga hogy el ment csak hazugsàga

2016. márc. 2. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Forduljak ök hozzàjuk személyesen vagy ügyvéden keresztül?

Remélem nagyon meg ütti ezért a bokàlyát!!!

2016. márc. 2. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Előbb talán magyarul kellene megtanulni.


Mindenesetre: Az hogy az édesanyjuk, aki egyben a gyermekek törvényes gyámja is, angliába vitte a két gyermekét, nem bűncselekmény és még csak nem is jogellenes. Tehát: Ehhez természetesen joga volt.


Ha a kérdező nem a gyermekek törvényes gyámja, tehát nem férj és nem tett apasági nyilatkozatot, akkor még csak köze sincsa ahhoz, hogy a kérdésben szereplő hölgy hova távozott, kivel és miért.

2016. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz valamit ne szolj be te barom!

Honnan tudod hogy nem vagyok férj vagy esetleg nincs apasàgi?! Ne comentelj ha nincs ötleted vagy ha nem tudsz segiteni csicska

2016. márc. 2. 23:18
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudsz valamit ne szolj be te barom!

Honnan tudod hogy nem vagyok férj vagy esetleg nincs apasàgi?! Ne comentelj ha nincs ötleted vagy ha nem tudsz segiteni csicska"


Én nem tudom, hogy férj vagy-e mert nem írtad. Ezért írtam, hogy HA ..

Én csak az általad feltett kérdésre válaszoltam. Idézlek:

"Volt ehez joga?"


Azt viszont már sejtem, hogy a nőd miért lépett le és az eddigiekből, a megnyilvánulásaidból úgy tűnik, jól is tette.

2016. márc. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudsz te semmit csak szövegelsz a levegőbe majd dönt az igazsàg na szia..
2016. márc. 3. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os, gondolkodj már, te nem lennél ideges, ha csak úgy elvinnék a két gyerekedet külföldre? és nyilván van apasági, mert aki törődik a gyerekével, az alá szokta írni, aki meg nem törődik, azt nem érdekli, ha elviszi az anyjuk külföldre... gondolkozz már
2016. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!