Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítség kell nagyon gyorsan!...

Segítség kell nagyon gyorsan! (Meztelen képek)? 15/L

Figyelt kérdés
Egyszer egy pizsomapartit tartottunk barátnőmmel, és mind abban a korban vagyunk, hogy "na akkor durvuljon el ez a parti"! És az lett a vége hogy a barátnőm lefényképezte ahogy meztelenül pózoltam (igazából ő is meztelen volt, de őt nem fényképeztem le). Mondtam neki hogy miután megnéztük és jót röhögtünk rajta, törölje le. De nem törölte le teljesen (iphone, nemrég törölt mappa ugye) és elküldte a legjobb fiú barátjának, mert benne bízott (nekem nem mondta hogy elküldte neki) csak hogy aznap este milyen jót szórakoztunk. A fiú már 18 éves, és nagyon összevesztem vele a képek miatt, és azt mondta, ha nem fekszem le vele, akkor szétküldi mindenkinek a képeket, felrakja instagramra meg facebookra. Ezt nem hagyhattam, feljelentettük, és most hívtak a rendőrségről hogy megvannak a képek, csütörtökön menjenek be a szülők és én, és kivizsgálják a tartalmat. És ez azt jelenti hogy anyukám meg apukám előtt fogják azt a 27 képet végiglapozni, amin mindenem mutogatom. Nem lehet ezt az eljárást kihagyni, és egyszerűen eltörni azt a pendriveot?

2016. márc. 14. 21:37
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
68%
ezt megszivtad
2016. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Az szép. Nem neked van szégyellni valód.
2016. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
46%

" és mind abban a korban vagyunk, hogy "na akkor durvuljon el ez a parti"!"

Nem-nem! Ezt nem lehet a korra fogni! Ti abban a korban vagytok, hogy semmilyen formában nem kell meztelenkedni.

Ti nem vagytok normálisak...teljesen megérdemled, ami történt. És gratulálok, büszke lehetsz magadra!

Nem lehet az eljárást kihagyni.

2016. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
61%
ez kamu ezt nem így csinálják a zsaruk. azért nice try.
2016. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
mivel kiskorú vagy nem. DE talán ha megkéred őket akkor hagyják, hogy szülők nélkül nézzétek/nézd meg a képeket. persze ebbe a szüleid beleegyezése is kell, hogy nem nézik meg. De legközelebb legyél felelősség teljesebb.
2016. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
90%
Annak örülj! Hogy nem került ki a netre.S hogy ennyivel megúsztad!
2016. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
Most komolyan, te nem érzed azt hogy legalább ennyit megérdemelsz, ha már buta voltál? Nincs igazságérzeted?
2016. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért mindenkinek a választ. Megpróbálom. És de, tényleg ezt írták, indokolták is, hogy nem semmisíthetnek meg semmit "csak úgy", ezért kell kivizsgálni, és rögtön utána kihallgatják az esetet a fiútól
2016. márc. 14. 21:44
 9/29 anonim válasza:
62%

21:43


Te beteg vagy?! B+

2016. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

Ezt a barátnőd,meg a hülyegyerek fogja megszívni.

Ne szrjál be! Nem fognak tárlatot rendezni a képekből.Csak mint bizonyíték fogják kezelni.

Logikusan gondolkodj!

A szüleiden kívül, téged nem láthat senki se mezítelenül.

Mert akkor azok is törvényt sértenének.

2016. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!