Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemezeti Közszolgálati Egyetem...

Nemezeti Közszolgálati Egyetemről kirúghatnak egy hallgatót, ha pedofília vádjával illetik?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről kiderült, hogy pedofil. 13 éves lánnyal van együtt. Mivel 14 éves kor alatt illegális bármilyen féle szexuális kapcsolatot létesítenie nagykorúval, ezért, ha ő facebook beszélgetésben megírta, hogy kavar a lánnyal, és én jelentem ezt az egyetem felé, kirughatják?

2016. márc. 18. 00:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire vehető bizonyítéknak egy facebook beszélgetés.
2016. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%

Pedofil...


Maximum jogilag az. De aki szerint pedofília ez, annak majd küldök képeket (facebookról, társkeresőkről) 13-14-15 év körüli korú lányokról, amin csak simán fürdőruhában vannak vagy pedig akár sima ruhában. Olyan testük van, hogy sok 20 év körüli lány is megirigyelhetné. Testileg rengeteg elképesztő vonzó és fejlett lány van abban a korosztályban, amire minden egészséges férfinak merevedése lenne.


Én jelenleg 23 éves férfi vagyok és a női korosztály ami érdekel engem, az olyan 15-24 év között van.

2016. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
74%
Még valami: A szexet ki és hogy bizonyítja? Az hogy kavarnak, nem sokat jelent. Azt vallotta be hogy megdugta vagy azt hogy ismerkednek és kedvelik egymást? Mert nem tilos szerelmesnek lenni egy 13 évesbe. Nem tilos ismerkedni egy 13 évessel. Megdugni egy 13 évest 18 éves kor felett, na az törvénytelen.
2016. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
50%
#2 Ez akkor sem mentség... És jogilag az tehát nem is kérdés.
2016. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
A kis lánynak még melle sincs, 12-nek nem néz ki. Természetesen vannak érett lányok abban a korosztályban, viszont ő még nagyon gyerek, és ezt az illető ki is használja.
2016. márc. 18. 00:54
 6/44 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez nem pedofília hanem efebofília, ettől függetlenül jogilag büntetendő. A kavarás alatt smárolást értesz nem szexet? Mert akkor lehet más a helyzet, bár nem tudom.
2016. márc. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Tervezgetik, hogy szexuális kapcsolatot létesítenek egymással. Konkrétan nekem azt írta meg, hogy nem akar a kislánytól komoly kapcsolatot, valami lájtosabbat képzelt el vele, és, hogy őt nagyon izgatja az, hogy a lány ilyen vékony, és gyerek testalkatú. Ezt már meg is beszélték. Elvileg facebookon is.
2016. márc. 18. 01:03
 8/44 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy megtörtént-e már a dolog.
2016. márc. 18. 01:04
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

és ilyeneket elmond neked úgy, hogy ráadásul az NKE-re jár :D lol

Egy facebook beszélgetés miatt még nem hiszem, hogy ki tudnád rúgatni.

2016. márc. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Igen, elmondja. És szerintem a NKE-n komolyabban veszik az ilyen dolgokat, mint más helyen.
2016. márc. 18. 01:10
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!