Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy oldalra feltöltöttem egy...

Egy oldalra feltöltöttem egy sorozat 6 évadát, nem én fordítottam, én mindössze ráégettem a feliratot. Lesz bármi bajom belőle?

Figyelt kérdés
az egyik népszerű oldalra töltöttem fel a sorozatot nem olyan rég angol szinkronnal amihez kerestem feliratot és ráégettem. A videókat nem törölték le. De bármi problémám adódhat belőle ?

2016. márc. 21. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Mire gondolsz? Max letörlik, nem fogja rádrugni a tek az ajtót.
2016. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Elvileg lehet.

Búncselekményt követtél el. Az az adott helyzeten múlik, hogy lesz-e bajod belőle.

2016. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EagleHUN ***** válasza:

Lehetni lehetne, de nem lesz, megnyugodhatsz. Nincs arra kapacitás és pénz hogy mindenkit lenyomozzanak és megszekáljanak ilyesmi miatt.

Ritka nagy balszerencse illetve idiotizmus kell ahhoz hogy valakit ilyesmiért "elkapjanak".

2016. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
azt elárulnád nekem, minek kellett ráégetni a feliratot?
2016. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!