Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha készítek magamról erotikus...

Ha készítek magamról erotikus filmet, úgy, hogy még nem vagyok felnőtt, az gyermek pronográfiának számít? És emiatt mert levideóztam magam meztelenül börtönbe kerülhetek ha kiderül?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem, csak az, aki megnézi, kivéve, ha olyan kis genya vagy, hogy direkt akarsz kib----ni valakivel, és küldözgeted neki a videóidat.
2016. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha jol tudom maganhasznalatra keszithetsz. Van valami korhatar, de nem 18 ev. Hany eves vagy ?
2016. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmit nem terveztem be, de hallottam, hogy amerikában egy 16 éves párt letartóztattak, és 100 óra közmunkára, és óvodáktól és iskoláktól való távolságtartó végzést kaptak, és egy priuszt gyermek pronográfiával való visszaélés miatt. Nem küldözgették, csak volt egy balhé a sulijukban és a rendőrök mindenkinek átnézték a telefonját, és megtalálták a videót amin szexelnek.


Egyébként 17F

2016. márc. 22. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Amerika mas teszta, ott masok a torvenyek. Mellesleg az USA-ban a nagykorusag se 18 hanem 21.
2016. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amerikában a nagykorúság szintén 18-tól kezdődik, csak az alkohol fogyasztás nem megengedett 21 éves korig
2016. márc. 22. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Itthon szerencsére nem a flúgos amerikai törvények érvényesek.
2016. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Sajnos agyament törvények vannak, és az emberek is egyre butábbak. A kettő együtt pedig...

2016. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már cska tudom, amerikában vagyok cserediák. Van pár gyerek aki nem is tudja leolvasni az órát, de a katonasághoz akar menni, szóval nem kell ezt tudnia, legalábbis ő szerinte:D
2016. márc. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!