Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol kell NÉVTELENÜL bejelenten...

Hol kell NÉVTELENÜL bejelenteni, ha az iskolában a WC-ben cigiznek?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy kirúgjanak, de az egész iskola cigiszagú, büdös, dohos szagú. Be kéne valahol jelenteni, ahol maximális a diszkréció és kijönnének ellenőrizni. De hol?

2016. máj. 18. 21:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Telefontanu?
2016. máj. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem kell személyeskedni. Szívjátok a cigifüstöt ti, én nem állatkertben vagyok, hanem civilizált országban, ahol vannak törvények. Ha nem tetszik, ne ide gyertek panaszkodni. A kérdés: Melyik hivatalban tudom névtelenül jelenteni? A KLIK jó ötlet, megpróbálom.
2016. máj. 19. 17:08
 13/26 A kérdező kommentje:
Amúgy ofő tudja, az egész suli tudja, szóval hivatalos szerv kéne.
2016. máj. 19. 17:10
 14/26 anonim ***** válasza:
a hivatalos szerv is tudja, csak lesz**ja. mit nem ertesz ezen? ennyit a civilizalt orszagrol...
2016. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér. Jó lenne, ha a kérdésre válaszolnátok, vagy nem írnátok semmit.
2016. máj. 19. 18:28
 16/26 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam. (12-es)
2016. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem értettem, hogy mire írod, hogy telefontanú. Hogy valaki levideózta-e az esetet, vagy mire gondolsz? :)
2016. máj. 19. 19:52
 18/26 anonim ***** válasza:
Google
2016. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
fölösleges ilyennel foglalkozni...az emberek a cigizni tilos tábla előtt bagóznak buszmegbe, vonatállomáson stb helyeken, és mindenki leszarja, senki nem szól nekik, ha egy rendőr arra megy az se :s de am ha jól rémlik az ilyen cigizni tilos táblákon vagy egy szöveg, h amennyiben mégis látott valakit itt dohányozni hívja ezt a számot...suli elött kell lennie ilyennek
2016. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A Googleba mégis mit üssek be, te húgyagyú? Utolsónak: Köszi, eszembe jutott, hogy nem csak telefonszám, de weblap is van ott- rá is fogok keresni. Buszmegállóban arrébb tudok állni és az nyílt tér, de egy iskolai WC nem az és a sarokba sem mehetek pisilni.
2016. máj. 19. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!