Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet feljelenti egy...

Hol lehet feljelenti egy dögszállító céget?

Figyelt kérdés

Egész évben nyitott tetővel járnak felénk a dögszállító autók! Amerre csak mennek, az ember bele kifordul! Szerintem van erre valamiféle törvény, nem? Ez nem környezetszennyezés? Ha már van zajszennyezés, füst, egyéb hülyeség, akkor csak hoztak erre is valami törvényt!

Ha valaki tud valami hasznos infót, kérem ossza meg!

Köszönöm!



2016. júl. 4. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzat, Megyei tisztifőorvosi hivatal, ANTSZ-KÖJÁL
2016. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok. De melyik a leghatásosabb? Érdemes írásban is megtenni?
2016. júl. 4. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

csak írásban érdemes, ajánlva. Nekem konrétan egy más fajta ügyben a bíróság is ígért fűt-fát hónapokig, mondták hogy emailben is jó a kérvény. Majd egy ügyvéd ismerősöm mondta hogy a levél a hivatalos, ne csadálkozzak ha addig nem történik semmi.

A hivatalos levélre 2 hét múlva megjött a válasz.


Hogy melyik a leghatásosabb, sajnos nem tudom. Egyébként még arra is van szabály, ha egy meki költözik a házad mellé, és az onnan jövő szagok felborítják a táplálkozáasod, még erre is lehet elviekben perelni. Gyakorlatban meg kékrdéses hogy megéri-e.

2016. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!