Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Későn mondtam le az elittárs...

Későn mondtam le az elittárs előfizetést, ezért küldözgetik a fizetési felszólításokat. Tényleg rám küldhetnek követelés-kezelő társaságot is, hogy behajtsák?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 09:28
 1/9 anonim válasza:
72%
Ha már úgy is az elithez tartozol, akkor az a pár ezer forint ne jelentsen gondot.
2016. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedvezményesen fizettem rá elő, most meg három hónapra több, mint 10 ezer lenne. Azt inkább elkölteném a nyaralásomon! Ráadásul már nincs szükségem az oldalra...
2016. júl. 21. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Későn mondtad le.. Akkor mit vársz? Majd vállveregetve mosolyognak,és majd elnézik,mert hát mégiscsak ők a hibásak,hogy nem látták előre,hogy te elfelejted majd lemondani. Kész
2016. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Több, mint 7 nappal előre lehet lemondani, én pont előtte 7 nappal mondtam le. Ráadásul az oldal magától automatikusan megújítja az előfizetést, a te tudtod nélkül, ez az, amit nem vettem észre! Egyáltalán nem korrekt, ráadásul az elittől baromi messze van...
2016. júl. 21. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell olvasni az általános szerződési feltételeket, aminek elolvasását beikszelted regisztrációkor (és amit senki sem olvas el...), és ott kiderül. Nyilván nem tisztességes dolog így behúzni a csőbe az embert, de nagy valószínűséggel ki kell fizetni a következő időszakot, ha már elindult. Kérdés hogy tényleg elindult-e, illetve tudod-e igazolni hogy még időben indítottad el a lemondást. Ha tudod igazolni, akkor küldd el nekik emailben egy szöveg kíséretében, hogy nem jogos a követelésük. Amúgy meg hogy eljut-e addig a dolog, hogy behajtót küldenek rád, hát ezt nem tudom...
2016. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki igénybe vesz egy szolgáltatást, az fizessen érte. Tudod, egy befizetett utazást sem mondhatsz le az utolsó napon, ha nem fizettél felárat azért, hogy ezt megtehesd. Régebben dolgoztam követeléskezelőnél, én javaslom, hogy most tegyél pontot a végére, ha már nem voltál elég körültekintő, később nehogy csodálkozz, hogy miből lett hatalmas adósságod.
2016. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha valóban jogtalanul jártak el, és ezt bizonyítani is tudod, akkor erre is megvannak a felügyeleti szervek, amik rájuk dörrenthetnek, de a te eseted eléggé necces, szóval nézd meg, mennyire voltál valóban pontos, akár órára-percre, ugyanis a programot, ami meghosszabbítja a tagságod, megcsinálhatták úgy, hogy ne csak napot figyeljen. Az is valahol ott kell, hogy legyen, hogy miért hosszabbítják meg automatikusan. Tessék elolvasni a használati feltételeket.
2016. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Utánanézek, milyen lehetőségeim vannak esetleg elállni a szerződéstől, mert prémium tagságom sincs (csak az ingyenes), amíg nem fizetem be a tagsági díjat.

Az biztos, hogy tanultam belőle és ezentúl az ÁSZF lesz az első, amit elolvasok.

2016. júl. 21. 11:38
 9/9 anonim válasza:
Meg is érdemled, mert itt az oldalon 100x leírtuk, hogy Ne regisztrálj! az Ellitárs weboldalra, mert Átverés!
2016. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!