Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért tilos a nyilvános...

Miért tilos a nyilvános mesztelenkedés?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem tilos, ilyen szó nem is létezik.
2016. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szokások, hagyományok miatt törvénybe foglalták, hogy a legtöbb helyen tiltott. Mondjuk így nyáron jó lenne csak szandálban kimenni a városba tényleg. Én szoktam nudista strandokra járni, nem zavarnak a pucér emberek, bár sok köztük a csúnya. Nem nagy öröm elhízott, tohonya, csúnya pucér testeket nézni, elszomorítja az embert, olyan kézzelfoghatóvá válik, hogy vacak állatok vagyunk többségében.
2016. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Az azért jó lenne, ha nőként félmeztelenül biciklizhetnék, vagy motorozhatnék mint a férfiak. Nagyon kellemes lehet. Vajon ez törvénytelen amúgy? Hisz a törvény előtti egyenlőség értelmében nem lehet előállítani senkit azért amiért egy másik állampolgárt sem zaklatnak.


Az más kérdés, hogy a primkók miatt nyilván nem lehet, akkor sem ha törvényes.

2016. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

#3: Kellemes is!

Szerintem is joguk lenne a nőknek monokinizni, sajnálatos és nevetséges dolog, hogy a 21. században még itt tart a társadalom. Úgy tudom, van az USA-ban egy mozgalom, ahol a látható mellbimbóért harcolnak (ott meg az számít erkölcstelennek).

Egyébként meg a közerkölcs ha tényleg a közé, akkor érdemes lenne megkérdezni 100 embert random a témáról, kíváncsi lennék, hogy a köz szerint vajon tényleg inkább sértő, illetlen, provokatív, stb. a fedetlen mell, vagy pedig nincs vele semmi baj.

2016. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha így jönnek a migráncsok továbbra is, tíz év múlva örülhetett, ha egy női szemet látsz.
2016. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes lenne, és egy próbapert megérne ha egy lányt monokinizésért elítélnek, akkor egyenlő bánásmód miatt perelhetne -e joggal.


Egyébként az emberek fejében van gátlás a meztelen test ellen - szemérem.

És ha ezt izgatod, akkor elítélhetnek.


Sztem az lenne egészségesebb, ha mindenki akinek melege van akár meztelen is lehetne a közterületeken.


Persze néhány látványtól a magasságos mentsen meg... :-)

2016. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamikor réges régen a monogám házasság megtámogatására vezették be a meztelenkedés tilalmát, ez azonban helyenként és koronként változott. A két háború között nagyszüleim teljesen természetes módon a faluban "illendően felöltözve" jártak, de a Dunára meztelenül jártak fürödni. Ez a háború után már elképzelhetetlen volt.
2016. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mesztelenkedés az mi?
2017. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!