Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Álláskereső vagyok, most el...

Álláskereső vagyok, most el kell e mennem a katonasághoz állásra vagy sem?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet, hogy elsején meg kell jelenjek, de a hírekben meg azt olvasom, hogy nem kötelező, mert tévedés volt, mi az igazság?


levél.


FOGLALKOZTATÓ: MAGYAR HONVÉDSÉG


Betöltésre váró pozíciók: lövész, katonai rendész, díszelgő, c kategóriával gépjármúvezetői szerződés katonai beosztások.


megjelenés kötelező!



2016. júl. 28. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A megjelenés kötelező, katonának elmenni nem kötelező.
2016. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt a cikket találtam most

2016. júl. 28. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a hivatalos levelet tartanám mérvadónak, nem amit a bulvársajtó ír. Ha kapsz másik levelet, az más, de egyébként sehol nem áll meg, ha arra hivatkozol, hogy az újságban/interneten ezt meg azt olvastál.
2016. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a Belügyminisztérium is ezt mondta, igaz az is újságból. Köszönöm, felhívom őket.
2016. júl. 28. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Es miota vagy allaskereso? Mert ha regota en elgondolkodnek azert...

A remmesekkel ellentetben a mostani katonasag koszonoviszonyban sincs a sorkatonasaggal, csak egyszeru munkahely, en 10 eve dolgozom ott es mas munkahely ami ennyit fizet es ilyen laza nemigen van az egesz megyeben.

2016. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Akkor igaz a hír, vagy sem? Betegségek miatt a katonaság kilőve,meg amúgy sem vagyok az a típus, inkább más. Én 1 éve regisztráltam, most telt le nemrég.

2016. júl. 29. 01:09
 7/8 kovpet ***** válasza:

"Betegségek miatt a katonaság kilőve"


Akkor úgysem lennél alkalmas.

2016. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elmennék. Legalább meghallgatnám őket. Ezenfelül lehet, hogy tényleg tudnak valami testhezálló melót.


Ha meg nem tetszik, kör lefújva.

2016. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!