Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » El tudok már adni termőföldet...

El tudok már adni termőföldet külföldi (osztrák) vevőnek? Van valami mennyiségi korlátozás? (106 hektárról van szó? )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért adnád el? Ne légy már hülye! Még pár év, és 3-4szer annyit fog érni mint most. Főleg ha értékes terület. Hány aranykoronás?
2010. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

zsebszerződéssel el, (elajándékozod, ő meg ajándékoz neked egy bankszámlát ha érted). az első válaszolónak igaza van, de én meg nem küldöldinek adnám a helyedbe, ha érdekel a leszármazottaidnak a sorsa


OFF: moderátor bácsi köszi szépen hogy megszabadítottál minket a gonosztól :) :D

2010. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nehogy osztráknak add már el bakker!!!
2010. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első voltam. Azt valóban elfelejtettem írni, hogy ha már úgy is eladod, legalább egy magyar gazdának add el. Ha jó a terület, egy család megélhetéséhez pont elég ennyi szántó.
2010. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pár éve horvátországi idegenforgalmi vállalkozásba kezdtünk és kell a pénz a fejlesztésre. (Apartman+hajó).Az osztrák egybe átvenne mindent kp-ba. (Egyébként 17aranykoronásak átlagba)
2010. ápr. 19. 15:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Az Osztrák mennyivel ad érte többet,mint a Magyar?
2010. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a 17 aranykorona nem túl sok, azt egy magyar is meg tudja fizetni, ha érted mire gondolok :)
2010. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincs túl jó kapcsolat a környékbeli gazdákkal, mert az idők során mindenkivel volt valami rossz tapasztalat.
2010. ápr. 19. 15:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Vegyél fel hitelt a 106 hektárra, és a bérleti díjból törleszd. Így a földed is megmarad, meg pénzhez is jutottál. Sosem tudhatod, mikor jön még jól az a 106 hektár. Ha nem is olyan jó terület, legeltetéshez például még mindig több, mint elég. Lehet pont valamelyik gyereked örülne majd neki, hogy van hol gazdálkodnia. Én mocskodsul örülnék, ha apáméktól ekkora területet örökölnék. És ha netán nem tudod fizetni a törlesztőt, akkor ugyanott vagy. :) Ingatlant a mai állapotok között vétek kiadni a kézből.
2010. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy hol van ez? :)
2010. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!