Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Forduljak rendőrséghez, ha át...

Forduljak rendőrséghez, ha át akartak verni telefonon?

Figyelt kérdés
Bejelentsem-e rendőrségen, ha ma egy ismeretlen szám hívott, aki azt mondta nyertem 250000ft ot. Először a bankkàrtyámat kérte, de mondtam hogy nincsen. Ezután terminálhoz akart hívni de inkább letettem. Szerintetek?

2016. aug. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Naponta lehet több tucat emberrel történik ilyen.

2. Nem tudod a telefonszámot, kit akarnál pontosan feljelenteni?

3. A rendőröket nem érdekli az ilyesmi, kb kiröhögnének.

4. Majd ha ténylegesen megloptak fordulj a rendőrséghez, akkor is csak azért hogy nevethessenek egy jót hogy mekkora marha vagy hogy bevetted, majd elmondják hogy nem tudnak mit tenni és megmutatják az ajtót.

5. Bepróbálkoztak, volt annyi eszed hogy nem dőltél be, lépj túl, nem nagy dolog.

2016. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem dőltem be.

Csak gyerek vagyok és majdnem bevettem, de amikor a kártyámat kérte akkor rájöttem :)

2016. aug. 14. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a nyereményhez! :D
2016. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem érdemes, mert még téged csuknak le rasszizmus vádjával.
2016. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'Nem érdemes, mert még téged csuknak le rasszizmus vádjával.'


Aztán ebben mi a rasszizmus?

2016. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a száma is akkor jelents csak fel, de ne pazarolj rá időt, hogy elmenj személyesen, nem szükséges. E-mailben is meg lehet tenni megnézed az illetékes rendőrkapitányság e-mail címét a police.hu oldalon és a lakhelyed szerintire küldesz egy e-mailt leírva a tényeket ,hogy ekkor és ekkor erről a számról bepróbálkozott egy csaló, de nem dőltél be neki nézzenek utána. Ha van rögzített felvétel csatolod és kész. Onnantól az ő dolguk foglalkoznak-e vele és hogyan amit lehetett azt te megtetted.
2016. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!