Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közszeméremsértés a saját...

Közszeméremsértés a saját előkertemben meztelenül napozni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha be lehet látni, akkor igen.

Tehát ha simán lát egy járókelő. Nem úgy, hogy direkt leselkednie kell, hanem csak elsétál ott és lát.

2016. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehát a saját magánterületemen se lehet? ezt nem találtam meg sehol.
2016. aug. 29. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Mi szoktunk, és eddig nem jelentett fel senki. A gáz az, hogy elvileg akár meg is tehetnék! Mintha még mindig a 19. században élne sok ember sajnos!
2016. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kovpet ***** válasza:
23%
A saját magánterületeden sok mindent nem lehet. Pl ölni sem, erőszakolni sem. Attól még hogy a tied, ott is érvényesek a törvények.
2016. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy tudom , hogy lehetsz otthon meztelen. Senkinek nem kötelessége bekukkolni hozzád . Ha csak simám meztelen vagy akkor azt lehet .
2016. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak simán napozol, vagy egyéb kerti tevékenységet folytatsz akkor nem. Ha inzultálod a járókelőket az már az már az...
2016. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
70%
Szerintem mindenképp meg kell beszélni a szomszédokkal,nehogy azt lássák hogy a gyerekük előtt meztelkedik az ember,mert könnyen rendőrök vihetik el mint pedofilt.Az előkertet semmiképp nem javaslom.Ha nem lehet belátni akkor lehet vagy ha nem zavar senkit.Még a pucér kertészkedés világnapján se javaslom hogy az előkertet igy tegye rendbe az ember,főképp ha óvoda vagy iskola van a szomszédban,közelben.A lakásban lehet ott nem zavar senkit és tényleg az látja aki kukkol hacsak ki nem áll az ember az ablakban.A nöi meztelenség jobban elfogadott és a postás is örül ha igy nyitnak neki ajtót.
2016. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

...az ún. színes felvonulást lehet rendezni büntetlenül?!

Azt mondá a judeo-keresztények "szent" könyve, hogy az ember Isten gyermeke. Na most. Ha az ember Isten gyermeke és az Isten maga a Rend, akkor melyik az a hülye Isten, aki saját magát korlátozná törvényekkel? Ahol Rend van, oda nem kellenek törvények, ahol viszont felborul az Isteni Rend, ott káosz és rendetlenség fog uralkodni. Az ember kifordult önmagából és a Rendből, megtagadta Isteni státuszát, ezért saját maga által hozott törvényekkel tartja fenn a rendetlenséget avagy a káoszt.

Amíg ez az állapot fenn áll, addig soha nem lesz Rend, a Föld nevű bolygón. Az ebben érdekelt entitásoknak nem érdeke a Rend, mert a káoszban sokkal könnyebb a zavarosban halászgatni és befolyásuk alatt tartani az emberi lelkeket.

2016. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én napoztam már meztelenül erdőben,eldugottabb zöld területen! Sőt! Sokszor sétáltam is pucéran az erdőben! Éjjel és fényes nappal is!
2018. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mooti ***** válasza:
50%
Ha semmilyen magamutogatás illetve szexuális magatartást nem tanusítasz, akkor lehet. Semmi sem tiltja a saját kertedben, hogy meztelenül tevékenykedj, napozz.
2019. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!